Zamknij

Ida Nowakowska nie jest zadowolona ze zmian w TVP? Wspomina Kurskiego. „Byliśmy pod wrażeniem”

20.09.2022 06:58

Ida Nowakowska w TVP za czasów Jacka Kurskiego zrobiła błyskotliwą karierę i obecnie jest jedną z najbardziej lubianych prezenterek. Czy obawia się zmian, związanych z przyjściem nowego prezesa? Gwiazda opowiedziała o tym w rozmowie z Jastrząb Post. Podsumowała też dawnego szefa.

Ida Nowakowska
fot. VIPHOTO/East News

Ida Nowakowska jest obecnie jedną z najpopularniejszych gwiazd TVP. Prezenterka wielokrotnie przyznawała, że ideały, które przyświecały Telewizji Polskiej za prezesury Jacka Kurskiego, były jej bardzo bliskie. Choć po powołaniu nowego szefa, Mateusza Matyszkiewicza, wciąż nie do końca wiadomo, jaka będzie "jego" telewizja, to jest pewne, że przejdzie ona wiele zmian.

Co myśli o tym Ida Nowakowska i jak ocenia te zmiany? W rozmowie z Jastrząb Post prezenterka krótko odniosła się do prezesury Kurskiego. Padło też pytanie o to, czy obawia się o swoją posadę.

Zobacz także: Rolnik szuka żony: widzowie są wściekli na TVP. „Masakra!”, „Przeginacie totalnie”

Ida Nowakowska wspomina Kurskiego. „Byliśmy pod wrażeniem”

Kariera Idy Nowakowskiej w TVP rozpoczęła się właśnie za czasów Jacka Kurskiego, dlatego zasadne jest pytanie o to, jak gwiazda podchodzi do odwołania dawnego prezesa. Prezenterka stwierdziła, że była tym bardzo zaskoczona. Dodała też, że w tej chwili trudno ocenić, jak nowy szef zmieni TVP.

Dla wszystkich było to jakimś zaskoczeniem. Natomiast jak na razie trudno powiedzieć, jak te zmiany wpływają na nas, bo u nas wszystko się toczy, jak się toczyło. Natomiast muszę powiedzieć, że ja nie byłam nigdy w telewizji za innej prezesury, więc to jest takie zaskoczenie dla mnie – powiedziała i dodała, że była pod wrażeniem pracy Jacka Kurskiego. I rzeczywiście zawsze byłam pod wrażeniem tego, co pan prezes robił z telewizją, jak w taki sposób ambitny podchodził do tej misji telewizji i wierzę, że stworzył coś, co jest silne, tak mocne i na tak wysokim poziomie, że cieszę się, że byłam tego częścią – stwierdziła.

Reporterka Jastrząb Post spytała Idę Nowakowską także o to, czy obawia się o swoją posadę.

Ja o tym nie myślę. Staram się codziennie przychodzić do pracy i robić najlepiej to, co robię i tylko o tym myślę – wyznała.

Widzom prawdopodobnie trudno byłoby przyzwyczaić się do TVP bez Idy, ale nic nie wskazuje na to, by ulubionej prezenterki mogło w niej zabraknąć.