Zamknij

Nowa para prowadzących w „Dzień dobry TVN”. Widzowie są zachwyceni!

Anna Skalik
19.09.2022 15:43

Widzowie, którzy w poniedziałek rano włączyli "Dzień dobry TVN", przeżyli spore zaskoczenie. W studiu pojawił się nowy duet prowadzących, składający się z prezenterek dobrze znanych widzom programu: Ewy Drzyzgi i Gosi Ohme. Choć nie wiadomo, skąd taka zmiana, to jednak widzowie są przekonani, że tak już powinno pozostać.

Dzień dobry TVN
fot. Instagram/@dziendobrytvn/screen

Dzień dobry TVN” to jeden z najpopularniejszych programów stacji, z którym każdego dnia poranną kawę piją tysiące widzów. Śniadaniówki nie byłoby bez wspaniałych prowadzących, którzy występują w stałych duetach, choć czasem zachodzą drobne zmiany, których efektem są prawdziwie wybuchowe mieszanki. Jak się okazuje, właśnie taka niewielka rewolucja zaszła w dzisiejszym wydaniu „DDTVN”. Widzów przywitały o poranku Ewa Drzyzga oraz Małgorzata Ohme.

Ta pierwsza prowadzi „Dzień dobry TVN” wraz z Agnieszką Woźniak-Starak, druga natomiast występuje z Filipem Chajzerem, z którym jeszcze wczoraj prowadziła niedzielne wydanie programu. Nie wiadomo, który z duetów miał dziś wystąpić i czy jedna z osób potrzebowała zastępstwa, ale para Drzyzga i Ohme wprost zachwyciła widzów.

Zobacz także: Qczaj z partnerem po kąpieli. Niespodziewanie jednemu z nich spadł ręcznik. Ale wpadka [WIDEO]

Ewa Drzyzga i Małgorzata Ohme razem w „Dzień dobry TVN”. Widzowie zachwyceni

Niedawno „Dzień dobry TVN” przeszło sporą rewolucję, bo w roli nowych prowadzących pojawili się Krzysztof Skórzyński i Małgorzata Rozenek, czyli jedna z największych gwiazd TVN. Jednak nic nie zapowiada już kolejnych zmian, a pojawienie się Ewy Drzyzgi i Gosi Ohme w parze było z pewnością jednorazowym przypadkiem.

Mimo to widzom taka para bardzo przypadła do gustu, co wyrazili w licznych komentarzach. Wiele osób przekonuje, że panie powinny występować razem, bo świetnie do siebie pasują. Ktoś zauważył, że stonowana zwykle Drzyzga „wprost odżyła” z Gosią Ohme. Inny komentujący stwierdził, że nie brakowało mu Agnieszki Woźniak-Starak.

Powinien ten duet zostać.

Proponuję zostawić ten duet – panie mają super chemię ze sobą wzajemnie.

Aż chce się oglądać ten duet! Niech tak pozostanie – napisali widzowie pod porannym postem DDTVN na Instagramie.

Co ciekawe już w kolejnym mogliśmy zobaczyć zabawną sytuację z planu tego odcinka. Robert Stockinger pojawił się z taśmą samoprzylepną, którą skleił obydwie prowadzące, komentując żartobliwie, że jest to odpowiedź na prośby internautów.

Trudno zakładać, że dojdzie do jakichś przetasowań wśród prowadzących, ale być może producenci wezmą apele widzów pod uwagę i od teraz Ewa Drzyzga i Gosia Ohme razem będą pojawiać się nieco częściej.