Zamknij

Ida Nowakowska rozpływa się nad Joanną Kurską: „Jest osobą ciepłą i kreatywną”

21.09.2022 11:24

Ida Nowakowska za rządów Jacka Kurskiego wyrosła na jedną z największych gwiazd TVP. Niedawno ubolewała nad zmianą prezesa Telewizji Publicznej. Nie omieszkała też skomplementować jego żony i swojej nowej szefowej.

Ida Nowakowska Joanna Kurska Jacek Kurski
fot. Wojciech Strozyk/East News, Tadeusz Wypych/East News

Ida Nowakowska w Telewizji Polskiej prowadziła między innymi program "Bake Off – Ale ciacho", była także związana z show „Dance Dance Dance” oraz „You can dance – Nowa generacja”. Od kilku lat jest też gospodynią „Pytania na śniadanie”. Złośliwi twierdzą, że wysoką pozycję w stacji zapewniła jej odwzajemniona zresztą sympatia do Jacka Kurskiego.

Tuż po tym jak Kurski przestał być prezesem TVP, prezenterka wyraziła podziw dla jego pracy, podkreślając jego ogromne zasługi dla Telewizji Polskiej. Wypowiedziała się też na temat jego żony, Joanny Kurskiej, która krótko po odejściu męża z TVP, otrzymała tam nowe stanowisko, stając się producentką „Pytania na śniadanie”. Co Ida powiedziała o nowej szefowej?

Ida Nowakowska komplementuje Joannę Kurską

W wypowiedzi dla JastrząbPost Nowakowska pytana, czy w programie zaszły jakieś zmiany odpowiedziała przecząco, podkreślając, że redakcja „Pytania na śniadanie” nie spoczywa na laurach i dąży do tego, by program był coraz lepszy.

Zobacz także: Zmiany w „Pytaniu na śniadanie”. Ta osoba znika na dobre

Mimo że celebrytka początkowo była dość powściągliwa w ocenie nowej szefowej, dając do zrozumienia, że wszystkich pracowników TVP cechuje wysoki profesjonalizm, nie mogła się powstrzymać i obdarowała Joannę Kurską szeregiem komplementów.

- Wcześniej pracowała w telewizji, ma za sobą tyle lat pracy… Jest profesjonalistką. Jest osobą ciepłą i kreatywną bardzo, więc myślę, że wniesie bardzo dużo do naszego programu – zakończyła gwiazda.

Czy podzielacie zachwyt Idy nad żoną byłego prezesa TVP?

loader
Jacek Kurski memy
10 Zobacz galerię
fot. Facebook/@Pic na wodę, fotomontaż