Zamknij

Dzień dobry TVN: Krzysztof Skórzyński będzie nowym prowadzącym śniadaniówki?

17.08.2022 12:06

Krzysztof Skórzyński może wkrótce dołączyć do prowadzących "Dzień dobry TVN" - podaje portal Wirtualnemedia.pl. Były dziennikarz "Faktów" miał rozpatrzyć ofertę stacji i podjąć rozmowy. Czy to on zostanie partnerem Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Krzysztof Skórzyński
fot. VIPHOTO/East News

Krzysztof Skórzyński jest dziennikarzem i reporterem od 16 lat związanym z TVN. Najpierw pracował dla "Faktów", potem prowadził własny program publicystyczny "Sprawdzam". W 2021 roku Skórzyński został zawieszony w obowiązkach służbowych po ujawnieniu jego powiązań z aferą mailową. Dziennikarz miał doradzać Michałowi Dworczykowi z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Nie przyznał się jednak do stawianych mu zarzutów. 

W listopadzie 2021 r. Krzysztof Skórzyński wrócił na antenę, lecz już jako reporter relacjonujący Puchar Świata w skokach narciarskich. Wiosną wystąpił w nowym show TVN "Mask Singer". Teraz mówi się, że Skórzyński miał rozpatrzyć propozycję przejścia do redakcji "Dzień dobry TVN". O rzekomo planowanym transferze dziennikarza do lifestyle'u poinformował portal Wirtualnemedia.pl. 

Krzysztof Skórzyński zostanie prowadzącym "Dzień dobry TVN"?

Były gospodarz "Sprawdzam" miał zastanowić się nad ofertą poprowadzenia programu śniadaniowego. Z informacji Wirtualnemedia.pl wynika, że podjął rozmowy, a "do dogadania zostało kilka technicznych kwestii".

Wszystko wskazuje na to, że z niej skorzysta. Krzysiek ma po tych wszystkich latach dość newsów, a "Dzień dobry TVN" to program, w którym może odpocząć od wielkiej polityki. Chciałby znaleźć dla siebie stałe miejsce w stacji, w ostatnim roku ciągle trafiał do innych działów. Skóra chciałby też dalej obsługiwać Puchar Świata w Skokach Narciarskich - cytuje swoje źródło z TVN-u serwis.

Krzysztof Skórzyński nie chce na razie komentować tych informacji. Portal zastanawia się, czy stacja zamierza obsadzić dziennikarza w roli partnera Małgorzaty Rozenek-Majdan. Przypomnijmy, że gwiazda została prowadzącą śniadaniówki i ma pojawiać się na antenie od września. 

Obecnie "Dzień dobry TVN" prowadzi pięć par: Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, Dorota Wellman i Marcin Prokop, Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik oraz Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Z program pożegnała się m.in. Anna Wendzikowska.

Krzysztof Skórzyński nie byłby pierwszym prezenterem, który przeszedłby do DDTVN ze świata publicystyki. Wcześniej to samo zrobili m.in. Jarosław Kuźniar, Piotr Kraśko, Jolanta Pieńkowska, Marcin Meller czy Anna Kalczyńska.

Wendzikowska została zwolniona? Prezenterka tłumaczy rozstanie z DDTVN

loader
Gwiazdy zwolnione z TVP. Przykre, jak się z nimi pożegnano [FOTO]
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News