Zamknij

Wendzikowska została zwolniona? Prezenterka tłumaczy rozstanie z DDTVN

Anna Skalik
05.08.2022 08:58

Anna Wendzikowska po 15 latach znika z "Dzień dobry TVN", o czym poinformowała w długim wpisie w sieci. Padło pytanie o to czy odeszła, czy została zwolniona. Odpowiedziała.

Anna Wendzikowska
fot. Instagram/@aniawendzikowska/screen

Anna Wendzikowska zaskoczyła wieścią o tym, że znika z „Dzień dobry TVN”. Dziennikarka była związana z programem od blisko 15 lat i przeprowadzała w nim wywiady z gwiazdami, a także opowiadała o ciekawych wydarzeniach branży filmowej.

Niespodziewanie w mediach społecznościowych opublikowała swój pożegnalny wpis, w którym stwierdziła, że „czasami życie pisze dla nas scenariusz niespójny z naszymi planami i nie warto się z życiem przepychać”, a także podziękowała widzom. Odnosząc się do swojej pracy, którą z trudem żegna, przyznała, że jest wierna, a pracę w TVN nazwała swoim „najdłuższym związkiem”.

Zobacz także: Dzień Dobry TVN: z kim Rozenek-Majdan ma prowadzić program? Wyciekło nazwisko kolejnej gwiazdy

Wendzikowska została zwolniona? Prezenterka tłumaczy odejście z DDTVN

We wpisie Anny Wendzikowskiej nie padają żadne słowa, tłumaczące niespodziewane odejście prezenterki. Nic dziwnego, że wśród internautów pojawiły się pytania o to czy odeszła sama, czy też została zwolniona.

Dziennikarka postanowiła odpowiedzieć na jeden z takich komentarzy.

Pani Aniu, to pani decyzja czy tzw. poprawność polityczna za głoszenie swojego zdania, opinii? – spytała internautka.

Wendzikowska odpowiedziała w sposób niepozostawiający żadnych wątpliwości. To ona sama chciała odejść. Jak się okazuje, rozstanie z programem rozważała już od dawna.

Wendzikowska
fot.

Instagram/@aniawendzikowska/screen

To była całkowicie moja decyzja i bardzo długo się z nią nosiłam, nie była ona łatwa, w idealnym świecie wolałabym, żeby było inaczej – przekazała obserwatorce.

Ciekawe, kto ją teraz zastąpi. Zapowiada się sporo zmian w „Dzień dobry TVN”.