Zamknij

Dzień Dobry TVN: z kim Rozenek-Majdan ma prowadzić program? Wyciekło nazwisko kolejnej gwiazdy

26.07.2022 08:54

Coraz głośniej mówi się o dołączeniu Małgorzaty Rozenek-Majdan to grona prowadzących "Dzień Dobry TVN". Według medialnych doniesień celebrytka miałaby występować u boku innego gwiazdora stacji. O kim mowa?

Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. screen: YouTube / tvnpl

Małgorzata Rozenek-Majdan swoją od wielu lat niezachwianą pozycję jednej z najpopularniejszych polskich celebrytek zawdzięcza współpracy z TVN. Programy takie jak "Perfekcyjna pani domu" czy "Projekt Lady" przyniosły jej ogromny rozgłos, który z powodzeniem wykorzystała do stworzenia z siebie prawdziwej marki. Dziś Małgosia cieszy się wielkimi pieniędzmi, szerokim gronem oddanych fanów i opinią kobiety sukcesu. Nie jest tajemnicą, że gdyby nie angaż do TVN kariera 44-latki mogłaby potoczyć się zupełnie inaczej.

Kiedy Edward Miszczak poinformował o odejściu z TVN, niemal natychmiast pojawiły się plotki o jego transferze do Polsatu, z którym zaczęto także łączyć Rozenek-Majdan. Mówiło się o jej rzekomym udziale w "Tańcu z gwiazdami", jednak sama zainteresowana wydaje się pozostawać wierna pracodawcy, który uczynił z niej gwiazdę. W wywiadzie nie ukrywała, że bardzo chciałaby spróbować swoich sił jako prowadząca "Dzień Dobry TVN".

- Bardzo wiele genialnych pomysłów po prostu potrzebuje czasu. Moja pozycja jest bardzo stabilna. Zawsze miałam poczucie, że TVN dba o swoje gwiazdy. Nie mam wątpliwości, że ta przygoda będzie trwać - stwierdziła.

Jak poinformował portal Pudelek, marzenie celebrytki spełni się, niedługo mamy ją zobaczyć w roli jednej z prowadzących śniadaniowego formatu. Pojawiło się także nazwisko osoby, z którą miałaby stworzyć duet.

ZOBACZ TAKŻE:  Małgorzata Rozenek-Majdan na początku kariery. Tak wygląda na starych zdjęciach

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński prowadzącymi "Dzień Dobry TVN"?

Zdaniem informatora Pudelka Małgorzata Rozenek-Majdan może pojawić się w "Dzień Dobry TVN" w duecie ze znanym z "Faktów" dziennikarzem Krzysztofem Skórzyńskim, którego mogliśmy oglądać także w show "Mask Singer". Niestety, kandydatura Radosława Majdana miała nie być brana pod uwagę.

- W pierwszej chwili każdy myśli pewnie o Radku Majdanie, ale produkcja nie uważa, że prowadzenie śniadaniówki to zadanie, z którym były piłkarz by sobie poradził. Rozważają kilka nazwisk. Głównym kandydatem na jej partnera jest w tym momencie Krzysztof Skórzyński - czytamy.

Zdaniem portalu nowa para prowadzących ma zostać ogłoszona 28 sierpnia 2022 roku podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN.

- W połowie sierpnia Małgorzata ma mieć zdjęcia próbne ze wszystkimi kandydatami. Ostateczna decyzja ma zapaść lada dzień, ponieważ oficjalne ogłoszenie nowej pary prowadzących ma nastąpić na ramówce TVN, która zaplanowana jest na 28 sierpnia - czytamy.

Myślicie, że tak dobrana para prowadzących mogłaby podbić serca widzów?

loader