Obserwuj w Google News

Marta Manowska straciła program w TVP! To ona będzie nową prowadzącą show [FOTO]

2 min. czytania
12.08.2022 12:20

Marta Manowska nie będzie już prowadzącą "The Voice Senior". TVP potwierdziło wcześniejsze doniesienia i ogłosiło nazwisko nowej gospodyni show. Została nią jedna z gwiazd "Pytania na śniadanie". 

Marta Manowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Przed paroma dniami informowaliśmy, że Marta Manowska miała stracić posadę w "The Voice Senior". Doniesienia okazały się prawdziwe. Telewizja Polska potwierdziła, że gwiazda "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" nie poprowadzi już czwartej edycji wokalnego show. Zgodnie z zapowiedziami Manowską zastąpiła inna gwiazda TVP. W "Pytaniu na śniadanie" ujawniono, że nową prowadzącą "The Voice Senior" została Małgorzata Tomaszewska z "Pytania na śniadanie"

Redakcja poleca

Małgorzata Tomaszewska nową prowadzącą "The Voice Senior" 

Czwarta edycja "The Voice Senior" zagości na antenie Dwójki w styczniu 2023 roku. Już wiadomo, że poprowadzi ją Małgorzata Tomaszewska. Nazwisko nowej partnerki Rafała Brzozowskiego ujawniono w piątkowym wydaniu "Pytania na śniadanie". 

Udział w programie nie będzie dla mnie jedynie kolejnym wyzwaniem zawodowym. Będzie to wzruszająca podróż, ponieważ sama nigdy nie poznałam swoich dziadków. Miałam jedynie, lub aż jedną babcię, której zresztą dziś już też nie ma wśród nas - skomentowała nowa gospodyni "The Voice Senior" i zdradziła, że podczas jednego z Przesłuchań w Ciemno na widowni ma zasiąść najlepsza przyjaciółka jej zmarłej babci. 

Co w takim razie czeka Martę Manowską? W sieci huczy od spekulacji, że strata posady w "The Voice Senior" ma być początkiem wygaszania kariery prezenterki w telewizji publicznej. Tymczasem TVP zapewnia, że Manowska może być spokojna o swoją pozycję. Stacja nie tylko kontynuuje z nią współpracę przy dotychczasowych formatach, ale także szykuje dla niej nowe wyzwania.

Marta Manowska niezmiennie będzie gościła w domach milionów Polaków za sprawą hitowych programów "Sanatorium miłości" i "Rolnik Szuka Żony" - 9. edycję uwielbianego przez widzów formatu zobaczymy już jesienią. Martę czekają także nowe wyzwania zawodowe - zapewniono w komunikacie TVP. 

Poza "The Voice Senior" Małgorzata Tomaszewska nadal będzie prowadziła "The Voice od Poland". Emisja 13. edycja wokalnego talent show rozpocznie się 3 września 2022 r. na antenie telewizyjnej Dwójki.

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News