Obserwuj w Google News

Córka Jolanty Fraszyńskiej nominowana do Oscara. Dumna mama pochwaliła się sukcesem latorośli

1 min. czytania
01.02.2022 17:10
Zareaguj Reakcja

Jolanta Fraszyńska udzieliła niedawno wywiadu Mateuszowi Szymkowiakowi z "Pytania na śniadanie". Gwiazda opowiedział w nim o m.in. sukcesie swojej córki - Anastazji, która była nominowana do Oscara.

Jolanta Fraszyńska z córkami
fot. Instagramc.om/ Jolanta Fraszyńska

Jolanta Fraszyńska rzadko opowiada o prywatnych sprawach w wywiadach. Tym razem zrobiła wyjątek i w rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem z " Pytania na śniadanie" aktorka pochwaliła się sukcesem starszej córki - Nastazji, która odnosi sukcesy jako scenarzystka i reżyserka.

Zobacz też: J olanta Fraszyńska na zdjęciu topless. Fani zachwyceni [FOTO]

Córka Jolanty Fraszyńskiej nominowana do Oscara. Dumna mama pochwaliła się sukcesem latorośli

"Jestem bardzo dumna, bo te nagrody, oczywiście, są bardzo ważne w życiu twórcy. One potwierdzają to, że idziemy w dobrym kierunku" - powiedziała Jolanta Fraszyńska.

Warto dodać, że Anastazja Gonera była nominowana w ubiegłym roku do tzw. studenckiego Oscara, czyli Student Academy Awards za film "Pierwsze lato końca świata".

Nastazja Gonera jest owocem miłości Jolanty Fraszyńskiej i Roberta Gonery. Aktorska para tworzyła małżeństwo przez cztery lata. Drugim mężem aktorki był operator Grzegorz Kuczeriszka. Doczekała się z nim córki Anieli. Rozwiedli się wiosną 2010 roku. Obecnym partnerem gwizdy jest Tomasz Zieliński.

W rozmowie z "Pytaniem na śniadanie" aktorka przyznała, że zarówno jej partner, jak i ona sama oraz jej córki nie jedzą mięsa.

"Wszyscy w domu nie jemy mięsa. Słuchajcie, nie jemy istot, które mają oczy. Ja już nie jem ryb od dwóch lat. Robimy to z szacunku do wszystkich żywych istot" - wyznała Fraszyńska.

Te gwiazdy Hollywood mówią po polsku! [ZDJĘCIA]