Obserwuj w Google News

Jolanta Fraszyńska na zdjęciu topless. Fani zachwyceni [FOTO]

Maciej Friedrich
1 min. czytania
30.12.2019 12:31
Zareaguj Reakcja

Popularna aktorka Jolanta Fraszyńska wybrała się na zasłużony odpoczynek do jednego z indonezyjskich kurortów. Gwiazda pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje bez stanika. Fani nie kryli zachwytu nad jej urodą. 

Jolanta Fraszyńska na zdjęciu topless. Fani zachwyceni [FOTO]
fot. Instagram:@fraszyn_ska

Jolanta Fraszyńska to popularna polska aktorka, doskonale znana widzom z wielu ról filmowych, serialowych i teatralnych. Występowała między innymi w "Kilerów 2-óch", "Na dobre i na złe" czy "M jak Miłość". Doskonale radzi sobie także jako aktorka dubbingowa, podkładała głos między innymi w "Mulan" i dwóch częściach "Ralpha Demolki". W 2011 roku zasiadała na fotelu jurora "Tańca z gwiazdami" zastępując Beatę Tyszkiewicz. 

Aktorka 14 grudnia obchodziła 51. urodziny, jednak zdaniem wielu osób, czas jest dla niej niezwykle łaskawy. Gwiazda potwierdziła to zdjęciem z wakacji, które opublikowała w sieci. 

Kinga Rusin pokazała zdjęcie topless. Zrobiła to w słusznej sprawie [FOTO]

Jolanta Fraszyńska na zdjęciu bez stanika. Polska aktorka pozowała topless

Jolanta Fraszyńska postanowiła odpocząć od krajowej aury i wybrać się na wczasy do bajkowej Indonezji. Aktorka pochwaliła się zdjęciem z hotelu wykonanym przez jej przyjaciółkę. Gwiazda pozuje na nim, leżąc na łóżku i wyraźnie widać, że nie widać stanika. Fanom nie umknął fakt, że Jolanta prezentuje się świetnie i zupełnie nie widać, że przekroczyła pięćdziesiątkę. 

- Nawet po ciemku Pani pięknie wygląda. 

- Zmysłowa, seksowna kobieta - czytamy w komentarzach. 

Nienaganną figurę Fraszyńska bez wątpienia zawdzięcza dbaniu o sienie i zamiłowaniu do sportu. My możemy jedynie pogratulować doskonałej formy. 

Opalanie się topless: czy jest bezpieczne dla zdrowia?

RadioZET.pl/se.pl/MF