Obserwuj w Google News

Armie Hammer pracuje w hotelu? Kariera aktora załamała się po oskarżeniach o napaści seksualne

Maciej Friedrich
2 min. czytania
14.07.2022 11:18
Zareaguj Reakcja

Armie Hammer po oskarżeniach o napaść seksualną stracił renomę w środowisku filmowym. Według medialnych doniesień aktor znany z hitu ""The Social Network" pracuje obecnie w hotelu.

Armie Hammer
fot. screen: YouTube Variety

Armie Hammer to popularny amerykański  aktor, który na swoim koncie ma role w największych hollywoodzkich hitach. Karierę rozpoczynał od grania w serialach, mogliśmy oglądać go między innymi w "Gotowych na wszystko" czy "Plotkarze", jednak przełomem w jego karierze była podwójna kreacja braci bliźniaków Winklevoss w nagrodzonym trzema Oscarami hicie "The Social Network" Davida Finchera. Hammer stał się gwiazdą i szybko otrzymał kolejne propozycje, na swoim koncie ma występy w "Królewnie śnieżce" i " Tamte dni, tamte noce", ostatni raz na ekranie mogliśmy zobaczyć go w "Śmierć na Nilu".

W 2021 roku w mediach pojawiły się informacje o skandalu związanym z osobą Hammera. Aktor został oskarżony o brutalny gwałt przez kobietę, która wdała się z nim w romans.

- 24 kwietnia 2017 roku Armie Hammer brutalnie gwałcił mnie przez cztery godziny w swoim domu w Los Angeles. W trakcie gwałtu wielokrotnie uderzał moją głową o ścianę i bił mnie po twarzy. Dopuścił się również innych aktów przemocy, na które nie wyrażałam zgody - opowiadała 24-letnia Effie.

Gwiazdor zaprzeczył oskarżeniom, twierdził, że kobieta wyraziła zgodę na jego zachowania. Pojawiły się jednak kolejne oskarżenia o molestowanie i napaści seksualne, a nawet kanibalizm. Kariera Hammera załamała się, według medialnych doniesień obecnie pracuje w hotelu na Kajmanach.

Redakcja poleca

Armie Hammer po oskarżeniach o przemoc seksualną pracuje w hotelu?

Informację o Armiem Hammerze pracującym w hotelu na Kajmanach przekazała producentka Muna Mire, która opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie aktora w hotelowym uniformie. Placówka początkowo zaprzeczała relacji kobiety, twierdząc, że gwiazdor jedynie "spędza tam czas". Magazyn "Variety" potwierdził jednak, że obecnie Hammer jest szeregowym pracownikiem.

- Rzeczywistość jest taka, że jest całkowicie spłukany i próbuje wypełnić dni i zarobić pieniądze, aby utrzymać rodzinę - czytamy.

Aktor jest związany z Kajmanami, mieszkał tam w dzieciństwie i bardzo dobrze wspominał ten czas. Z pewnością jednak grając w hollywoodzkich hitach, nie spodziewał się, że będzie musiał szukać w tym miejscu pracy.