Obserwuj w Google News

Armie Hammer oskarżony o gwałt i przemoc. Co dalej z jego karierą?

2 min. czytania
19.03.2021 10:15

Armie Hammer został oskarżony o gwałt i przemoc. Kilka miesięcy temu ujawniono szokujące informacje dotyczące życia prywatnego hollywoodzkiego aktora. Okazuje się, że to dopiero początek afery. Co dalej z karierą Armie Hammera?

Armie Hammer
fot. Matt Baron/Rex Features/East News

Armie Hammer oskarżony o gwałt i przemoc. To dalszy ciąg historii, która została ujawniona kilka miesięcy temu. 24-letnia Effie oskarżyła Armiego Hammera o poważne czyny. Swoją relację z aktorem opisała podczas zamkniętej konferencji prasowej, gdzie opowiedziała o brutalnym gwałcie i pobiciu, którego miał się dopuścić Hammer. Co dalej z jego karierą?

Zobacz także:  Armie Hammer rezygnuje z roli. To odpowiedź na oskarżenia, że aktor jest kanibalem

Armie Hammer oskarżony o gwałt i przemoc

Armie Hammer to 34-letni hollywoodzki aktor, którego widzowie kojarzą z takich produkcji jak: "Tamte dni, tamte noce", "Kryptonim U.N.C.L.E.", "The Social Network" czy "Rebeka". Kilka miesięcy temu w sieci pojawiły się szokujące doniesienia na temat życia prywatnego aktora. Zarzucono Hammerowi, że jest kanibalem, a do tego miał w brutalny sposób potraktować kilka młodych kobiet. Ta sprawa doczekała się dalszego, szokującego ciągu.

Redakcja poleca

24-letnia Effie (jej nazwisko nie zostało podane) opowiedziała na zamkniętej konferencji prasowej o tym, w jaki sposób potraktował ją Armie Hammer w 2017 roku, gdy miała z nim krótki romans. Jej zeznanie jest szokujące i na pewno zaważy na dalszej karierze Hammera. Kobiecie towarzyszyła prawniczka i dziennikarze. Oto co powiedziała mediom:

24 kwietnia 2017 roku Armie Hammer brutalnie gwałcił mnie przez cztery godziny w swoim domu w Los Angeles. W trakcie gwałtu wielokrotnie uderzał moją głową o ścianę i bił mnie po twarzy. Dopuścił się również innych aktów przemocy, na które nie wyrażałam zgody. - 24-letnia Effie o relacji z Hammerem

Kobieta dodała, że ucieczka nie wchodziła w grę, gdyż aktor nie chciał jej na to pozwolić. Effie miała poznać Hammera przez internet, a następnie zaczęła się z nim spotykać. Kobieta wyznała, że aktor nią manipulował i przez cały czas trwania ich relacji znęcał się na nią emocjonalnie oraz seksualnie.

Armie Hammer oskarżony. Co dalej z jego karierą?

Armie Hammer zaprzecza wszystkim oskarżeniom. Aktor uważa, że Effie wyrażała zgodę na wszystkie jego zachowania. Podobno ma mieć na to dowód w postaci wiadomości, ale nie zostały one ujawnione. A co dalej z karierą aktora? Na pewno cała ta sytuacja będzie miała ogromny wpływ, na to jak potoczą się jego losy. Magazyn "Vanity Fair" mówi o zbliżającym się upadku jego kariery. 

Sam Hammer wycofał się z przestrzeni publicznej. Aktor nie pojawi się w komedii romantycznej o tytule "Shotgun Wedding", gdzie miał wystąpić u boku Jennifer Lopez. Nie zobaczymy go już także w serialu "The Offer" o kulisach powstania "Ojca chrzestnego". Na ten moment nie wiemy, kiedy i czy jeszcze zobaczymy aktora w innych produkcjach.

Zobacz także:  HBO Max tańsze, ale z reklamami. Kiedy premiera platformy w Polsce?

Aktorzy, którzy nie darzyli się sympatią na planie. Wspólna praca była koszmarem

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Filmweb.pl