Obserwuj w Google News

Johnny Depp pogodził się z członkiem ekipy filmowej, z którym miał konflikt

2 min. czytania
13.07.2022 15:44
Zareaguj Reakcja

Johnny Depp, po głośnym procesie z byłą żoną Amber Heard, robi wszystko, by odzyskać dobre imię. Aktor miał się rzekomo pogodzić z członkiem ekipy filmowej, z którym żył w konflikcie. Co się wydarzyło?

Johnny Depp
fot. Evelyn Hockstein/AFP/East News

Johnny Depp pogodził się z członkiem ekipy filmowej, z którym miał konflikt. Depp był niegdyś czołowym aktorem w Hollywood. Aktor zdecydowanie zamierza odbudować swoją reputację po głośnej rozprawie z byłą żoną. Postanowił zażegnać wszelkiego rodzaju konflikty, które mogą mu zaszkodzić. 

Zobacz także:  Netflix odpowie za najnowszy film z Johnnym Deppem. Kiedy premiera?

Johnny Depp pogodził się z członkiem ekipy filmowej, z którym miał konflikt

Johnny Depp wygrał proces o zniesławienie z byłą żoną Amber Heard. Teraz aktor zamierza wrócić do pierwszej ligi Hollywood. Mówi się już o tym, że powierzane są mu kolejne role, a filmowcy zaczęli na niego patrzeć przychylniej. Sam Depp mocno pracuje na to, by czas skandali pozostawić za sobą. Aktor miał się rzekomo pogodzić z członkiem ekipy filmowej, który miał mu zarzucić pobicie.

Redakcja poleca

Do pobicia miało dojść w 2017 roku na planie filmu "Miasta kłamstw". To właśnie wtedy Johnny Depp miał pobić kierownika produkcji ds. lokalizacji. Jak podaje portal film.wp.pl - w tamtym czasie Depp nagrywał film, w którym wcielał się w policjanta. Zdjęcia powstawały w Los Angeles, a niektóre miejsca ekipa mogła odwiedzać tylko do godziny 22.00. Johnny Depp miał być niezadowolony z tego faktu i robić awantury. Wspomniany pracownik, Gregg Brooks, uzyskał pozwolenie na kolejną godzinę prac, po tym czasie Johnny Depp nie chciał zejść z planu. Między Brooksem a Deppem miało dojść do przepychanki.

Co więcej, Brooks zeznawał, że od hollywoodzkiego aktora było czuć alkohol. Kierownik został zwolniony z pracy, po czym skierował sprawę do sądu i dopiero po pięciu latach doczekała się ona finału. Jak podaje film.wp.pl - Johnny Depp miał zawrzeć ugodę. Inne szczegóły sprawy nie są obecnie znane.

Zobacz także:  TOP filmy na Netflixie. Wielkie zmiany w zestawieniu [TOP 10]

RadioZET.pl/film.wp.pl

Gra o tron
10 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO