Obserwuj w Google News

Tomasz Jacyków został ojcem w wieku 15 lat? Stylista ujawnił prawdę o sobie

2 min. czytania
23.06.2024 07:31

Kilka lat temu w mediach zaczęły pojawiać się informacje o dziecku Tomasza Jacykowa. Stylista miał doczekać się syna jako 15-latek, o czym regularnie rozpisywały się portale plotkarskie. Czy Jacyków faktycznie doczekał się dziecka? Ujawnił, jaka jest prawda.

Tomasz Jacyków
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Tomasz Jacyków od lat obecny jest w show-biznesie

Tomasz Jacyków od lat obecny jest w polskim show-biznesie. Krytyk modowy współpracował m.in. ze stacją Polsat, gdzie wraz z Joanną Horodyńską współprowadził  „Gwiazdy na dywaniku”. 56-latek słynie w branży ze swojego ciętego języka i mocnych opinii na temat przodujących trendów. Choć wielu krytykuje jego zmysł estetyczny, Jacyków wciąż pozostaje jednym z naczelnych stylistów w kraju. Krytyk przez lata pracował na swoją pozycję w branży, opowiadając w mediach wyłącznie o życiu zawodowym. Jacyków konsekwentnie strzegł swojej prywatności. Lata temu przyznał, że jest zadeklarowanym gejem. Mężczyzną jego serca został fotograf Tomasz Jaworski, z którym związany jest od ponad dekady.

Redakcja poleca

Kilka lat temu w mediach pojawiły się jednak plotki, że Jacyków miał za sobą związek z kobietą. W wieku 15 lat stylista miał się wdać w romans z koleżanki własnej matki. Kobieta miała urodzić mu syna, z którym nie utrzymywał kontaktów. W sieci pojawiały się nawet wywiady, w których „znajomi” stylisty potwierdzali te plotki. – To dla niego trudny temat, nie lubi o tym opowiadać – miała przekazać „Faktowi” osoba z otoczenia Jacykowa.

Nastoletni Tomasz Jacyków wdał się w romans z koleżanką matki? Ujawnił, jaka jest prawda

Sam stylista długo nie wypowiadał się na ten temat. Jacyków zrobił to dopiero w rozmowie z Alicją Resich w grudniu 2023 roku. Mężczyzna był gościem wigilijnego odcinka podcastu „Zbliżenia” i opowiedział w nim, że plotkę o rzekomym ojcostwie rozpuścił on sam.

– To wszystko jest nieprawda. Skąd się to wzięło? Była sytuacja w towarzystwie, że mamy wśród znajomych kreta, który sprzedaje informacje do „Super Expressu” czy „Faktu”. I ja powiedziałem: Dobra, słuchajcie, to ja to sprawdzę. Umówiłem się na tzw. beforek przed imprezą i opowiedziałem wymyśloną historię. To był piątek, ona za tydzień się ukazała. W poniedziałek byłem zaproszony do „W roli głównej...” z Magdą Mołek. I Magda Mołek nagle wyjechała z tą informacją, jakby zrobiła research na ten temat i jakby wiedziała. Ja w tym momencie, w tej mojej chorej głowinie, pomyślałem sobie, że muszę zrobić wszystko, żeby temu nie zaprzeczyć. Że muszę opowiedzieć to tak, że mogę mieć, mogę nie mieć – powiedział Jacyków.

– W zasadzie ta zabawa mi się dosyć podobała, dlatego że nagle zrozumiałem, że ja ze swoimi lękami, radościami, niepowodzeniami z tym, co ja sobie myślę na temat świata, że show-biznes nie jest tym kompletnie zainteresowany. Oni sobie tworzą jakąś postać, która ma niewiele wspólnego ze mną. Chociaż jedno miała wspólnego ze mną – próżność. Ta próżność spowodowała, że myślę sobie: Dobra, to macie ten kawałek mnie i róbcie sobie ze mną, co chcecie. […] Nie posiadam potomstwa, nigdy go nie posiadałem – dementował Alicji Resich.

Źródło: Radio ZET/"Zbliżenia" Alicja Resich

Nie przegap