Obserwuj w Google News

Filip Chajzer wystawił „luksusowy dom” na wynajem. 3 pokoje za 18 tys. miesięcznie

2 min. czytania
21.06.2024 15:02

Filip Chajzer wyprowadza się z Polski. Prezenter zaczął wyprzedawać swoje liczne nieruchomości, a jedną z nich wystawił na wynajem. Dom, który udostępnił mu Zygmunt Chajzer można mieć już za niecałe 18 tysięcy złotych miesięcznie. Kusząca oferta?

Filip Chajzer
fot. Instagram @filip_chajzer

Filip Chajzer wyprowadza się z Polski. Prezenter wyprzedaje nieruchomości

Filip Chajzer zapowiedział, że chce wyprowadzić się z Polski. Prezenter zamierza osiedlić się w Hiszpanii i zaczął wyzbywać się swojego polskiego dobytku. Jakiś czas temu na sprzedaż trafiła jego mazurska nieruchomość z bezpośrednim dostępem do jeziora. Dom HighZen wcześniej wynajmowany był szukającym spokoju gościom. Teraz jednak 130-metrowa posiadłość trafiła na sprzedaż i można nabyć ją w cenie 2 milionów 700 tys. złotych.

W posiadaniu dziennikarza znajdowało się jednak więcej nieruchomości. Chajzer już jakiś czas temu wystawił na sprzedaż podwarszawską willę, którą wybudował, będąc jeszcze w związku z Małgorzatą Walczak. Później dziennikarz zamieszkał w starym domu należącym do Zygmunta Chajzera na warszawskiej Sadybie. Ojciec miał zaproponować prezenterowi zamieszkanie w willi w zamian za jej gruntowne wyremontowanie. Teraz jednak warszawska posiadłość Chajzera została wystawiona na wynajem.

Redakcja poleca

Wszelkimi sprawami dotyczącymi nieruchomości zajmuje się jedna z dużych warszawskich firm. Na stronie internetowej przedsiębiorstwa zamieszczono zdjęcia willi wraz z najważniejszymi informacjami. Dom Chajzera położony jest na zielonej działce o powierzchni 268 m2. Sama nieruchomość ma natomiast 140 m2.

chajzer-wynajmuje-dom
fot. lionsestate.pl
chajzer-wynajmuje-dom-1
fot. lionsestate.pl
chajzer-wynajmuje-dom-2
fot. lionsestate.pl

„Na parterze przestronna kuchnia z jadalnią, łazienka, salon z bezpośrednim wyjściem na taras. Na piętrze trzy wygodne sypialnie, łazienka oraz hall z miejscem do pracy. Dodatkowo, w przyziemiu znajduje się pomieszczenie do własnej aranżacji oraz pralnia” – czytamy w treści ogłoszenia. Miesięczny koszt wynajmu willi to 17 900 tys. złotych. Dom Chajzera zapewnia również wiele udogodnień – m.in. własny ogród, klimatyzację czy jacuzzi.

Źródło: Radio ZET/lionsestate.pl

Nie przegap