Obserwuj w Google News

Półnaga kobieta przerwała występ Avril Lavigne. „Wypie*dalaj su*o”

1 min. czytania
15.03.2023 16:03
Zareaguj Reakcja

Avril Lavigne, wchodząc na scenę, nie spodziewała się, że jej występ zostanie poważnie zakłócony. Obok piosenkarki nagle pojawiła się półnaga aktywistka. Reakcję gwiazdy uchwyciły kamery.

Avril Lavigne
fot. DALE MACMILLAN/Getty AFP/East News

Avril Lavigne w nocy z 13 na 14 marca wystąpiła na kanadyjskiej gali Juno Awards. Miała tam zapowiedzieć występ AP Dhillona -  indyjsko-kanadyjskiego piosenkarza i rapera. Nieoczekiwanie na scenę wpadła kobieta, której ciało było pokryte licznymi napisami. Chciała zwrócić uwagę na ekologię. Zachowanie Avril Lavigne w tej sytuacji nie każdemu przypadło do gustu.

Zobacz także:  Bójka pod sceną. Artysta przerwał koncert: "Dziwaczne, dziwaczne" [WIDEO]

Występ Avril Lavigne przerwany przez aktywistkę. Ostra reakcja

Avril Lavigne ledwo co chwyciła mikrofon w rękę i zaczęła mówić, kiedy na scenę wtargnęła półnaga kobieta. Miała na sobie jedynie różowe spodnie. Aktywistka namalowała na ciele hasła proekologiczne.

Redakcja poleca

Publika i widzowie mogli zobaczyć takie slogany jak „Przestańcie wycinać stare lasy”, „Uratujcie Zielony Pas” czy „Czas ucieka, zostało nam 745 dni”. Początkowo piosenkarka i operatorzy nie mieli pojęcia, jak wybrnąć z tego zamieszania.

- Spie*dalaj stąd, wypie*dalaj, su*o! - krzyknęła Avril Lavigne w kierunku kobiety, którą ze sceny usunął ochroniarz. Wcześniej aktywistka zdążyła jeszcze zatańczyć obok piosenkarki.

Avril Lavigne jeszcze tego samego wieczoru odbierała nagrodę od fanów. W podziękowaniach odniosła się do sytuacji z półnagą aktywistką.

- Oby tym razem nikt mi nie przerwał, bo mu dowalę – skwitowała piosenkarka.

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS