Obserwuj w Google News

Lady Gaga musiała przerwać próbę. "Przestań, bo dostanę orgazmu" [WIDEO]

2 min. czytania
29.11.2022 11:52

Lady Gaga znów zaskakuje. W sieci furorę robi wideo, na którym artystka przerywa próbę, by poprosić perkusistę, by „przestał, bo dostanie orgazmu” na scenie. Co dokładnie wydarzyło się podczas przygotowń do serii koncertów promujących „Chromaticę”?

Lady Gaga na scenie
fot. SplashNews.com/East News

Lady Gaga słynie z ekstrawagancji i celowego przekraczania artystycznych granic. Teraz hitem internetu stało się wideo z prób do trasy koncertowej „Chromatica” podczas której doszło do nietypowej sytuacji. Artystka musiała przerwać występ. To wideo mówi wszystko.

Redakcja poleca

Lady Gaga: „Przestań, bo dostanę orgazmu” 

Użytkowniczka Instagrama @amsgaga od niedawna wrzuca na swoje konto archiwalne nagrania z koncertów, wywiadów czy prób Lady Gagi. Jedno z nich cieszy się szczególną uwagę fanów. Przedstawia bowiem artystkę w nietypowej sytuacji, gdy z uśmiechem na ustach prosi swojego perkusistę, aby przestał robić to, co robi, „bo zaraz dostanie orgazmu” na scenie.

Jak widzimy w poniższym wideo, Lady Gaga, wraz z zespołem odbywa próbę przed jednym z koncertów na swojej trasie koncertowej promującej wydawnictwo „Chromaica”.

– Czekajcie! Boże, Johnny, kocham cię, ale musicie coś zrobić z tym basem, kiedy mnie tu nie będzie. Czuję, jakbym miała zaraz zwymiotować. Nie z powodu brzmienia, tylko z powodu wibracji. Wróć – raczej będę miała orgazm. To się może wydarzyć przypadkiem. Czuję jakbym stała w środku wibratora – możemy usłyszeć na nagraniu, które staje się hitem sieci.

Wideo cieszy się ogromną popularnością wśród internautów. Nic dziwnego – pokazuje bowiem artystkę jako osobę niepozbawioną poczucia humoru i wprowadzającą pozytywną atmosferę na scenie.

Czytaj także: Kanye West wystartuje w wyborach z Donaldem Trumpem? Gwiazdor przekazał fanom kontrowersyjny pomysł

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Instagram

Georgina Rodriguez / Anna Lewandowska / https://www.instagram.com/antonelaroccuzzo
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram: @georginagio / annalewandowska / antonelaroccuzzo