Obserwuj w Google News

Bruce Springsteen upadł na scenie. Zobacz nagranie przerażającego wypadku [WIDEO]

2 min. czytania
30.05.2023 19:48
Zareaguj Reakcja

Bruce Springsteen miał wypadek podczas jednego z koncertów trwającej właśnie trasy. Gwiazdor przewrócił się na scenie. Wypadek został udokumentowany i nagranie trafiło do sieci.

Bruce Springsteen
fot. Print screen z desdeelstereo/Instagram

Bruce Springsteen upadł na scenie w Amsterdamie podczas swojej światowej trasy koncertowej. W jakim stanie jest artysta?

Bruce Springsteen upadł na scenie

Występy na żywo wiążą się z różnego rodzaju wypadkami losowymi. Niektóre to typowe śmieszne wpadki, ale bywają też naprawdę niebezpieczne sytuacje.

Redakcja poleca

W sieci viralem rozeszło się nagranie z koncertu Bruce'a Springsteena w Amsterdamie. Muzyk przestraszył oszołomionych fanów podczas występu, kiedy upadł na scenie. Do zdarzenia doszło podczas wykonywania utworu "Ghosts". Artysta wraz ze swoim zespołem E Street Band odbywa obecnie wielką światową trasę koncertową.

Jak wyglądała sytuacja?

Na szczęście nie stało się nic strasznego. Kultowy muzyk przewrócił się, gdy próbował wejść po schodach na scenę Johan Cruyff Arena. Potknął się i stracił równowagę, w czym nie pomagała mu gitara zawieszona na szyi. Tłum widzów wstrzymał jednak na moment oddech. Springsteen przewrócił się na plecy i przez chwilę leżał na scenie, ale na pomoc szybko ruszyli mu koledzy z zespołu. Po chwili wstał na nogi i obrócił całą sprawę w żart.

Na szczęście wypadek nie przerwał koncertu i Springsteen po powstaniu wrócił do grania piosenki oraz kontynuował występ.

Bruce Springsteen: wielka trasa koncertowa muzyka

Feralny koncert to jeden z wielu dużych imprez, które Springsteen przygotował z okazji swojej światowej trasy koncertowej. Do tej pory występował już w Irlandii, Włoszech, Francji, Hiszpanii i Szkocji. W czerwcu zagra przed większą publicznością w Holandii, a także w Szwajcarii, Anglii, Belgii, Niemczech, Szwecji i Norwegii. W sierpniu trasa obejmie Stany Zjednoczone i potrwa kilka miesięcy, by zakończyć się 10 grudnia w San Francisco. Niestety polscy fani Springsteena nie doczekali się jego wizyty w naszym kraju i jeśli chcą go zobaczyć na żywo, muszą wybrać się zagranicę.

Redakcja poleca

RadioZET.pl/YouTube