Obserwuj w Google News

Wpadka w "The Voice Kids". Jak Kwiatkowski zareagował na potknięcie wokalistki ze swojej drużyny?

Joanna Chojnacka
2 min. czytania
05.04.2022 08:48
Zareaguj Reakcja

The Voice Kids. Podczas jednego z odcinków programu doszło do małej wpadki. Dawid Kwiatkowski wykazał się dużą wyrozumiałością dla uczestniczki z jego drużyny.

Dawid Kwiatkowski
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

The Voice Kids trwa. Aktualnie na antenie TVP możemy oglądać już piątą edycję znanego talent show dla najmłodszych. Program jest uwielbiany przez widzów, ale również przez naszych czytelników. W sondzie dotyczącej show Telewizji Polskiej, w których można zaprezentować swoje umiejętności, "The Voice Kids" cieszy się największym powodzeniem.

Programu nie omijają jednak kontrowersje. Widzowie zarzucili jurorom, że w trwającej edycji faworyzują najmłodszych uczestników. Pojawiły się komentarze, że do kolejnych etapów przechodzą najbardziej urocze, a nie utalentowane dzieci.

The Voice Kids: uczestnicy, którzy zostali gwiazdami po programie [GALERIA]

The Voice Kids. Wpadka w programie

W talent show zakończył się już etap tzw. blindów, podczas których trenerzy zbierali skład swoich drużyn. Teraz na ekranie możemy podziwiać bitwy. W ekipie Dawida Kwiatkowskeigo jako pierwsze na muzycznym ringu pojawiły się Antosia Kraszewska, Amelia Kuształa i Zuzia Gajor.

Redakcja poleca

Dziewczyny wykonały razem utwór "Dance Mokey" z repertuaru Tones And I. Niestety stres nieco zjadł Zuzię Gajor, która zapomniała fragmentu tekstu. Tak mała wpadka zdarza się nawet podczas występów doświadczonych piosenkarzy, dlatego nic dziwnego, że młoda artystka spotkała się ze zrozumieniem ze strony swojego opiekuna.

The Voice Kids. Jak Kwiatkowski zareagował na wpadkę uczestniczki?

Dawid Kwiatkowski, pamiętając swoje początki na scenie, zaśpiewał za Zuzię Gajor fragment, którego zapomniała. Dzięki temu młoda wokalistka mogła ponownie wczuć się w piosenkę.

Mimo tego, że Gajor szybko wybrnęła z sytuacji, emocje sprawiły, że podczas ogłaszania werdyktu przez Dawida Kwiatkowskiego, nie mogła powstrzymać łez. Jak cytuje trenera Interia, muzyk szybko nawiązał do małej pomyłki swojej podopiecznej i usilnie starał się ją pocieszyć.

Zuzia, widzą twoją minę i wiem, co czujesz i proszę cię bez płaczu. Ty nie wiesz, ile ja, Cleo i Tomson gdzieś tam nie weszliśmy w rytm. Ale ty się pozbierałaś i to była sekunda, a ty byłaś gotowa. Bądź świadoma, że nie biorę tego w ogóle pod uwagę w swojej ocenie.

Mimo wszystko do następnego etapu Kwiatkowski zaprosił Antosię Kraszewską.