Obserwuj w Google News

Wpadka Katy Perry w "Idolu". Interweniowała ekipa programu [WIDEO]

Joanna Chojnacka
1 min. czytania
30.03.2022 12:06

Katy Perry zaliczyła wpadkę w "Idolu". Podczas programu jurorce pękły spodnie, jednak wyszła z sytuacji z twarzą. Na pomoc przybiegła ekipa techniczna.

Katy Perry
fot. Talent Recap/YouTube

Katy Perry należy do grona najpopularniejszych artystek pop na świecie. Wokalistka jest także aktorką, filantropką oraz ambasadorką UNICEF. Oprócz tego pełni rolę jurorki w amerykańskiej edycji "Idola".

Katy Perry zaliczyła wpadkę w "Idolu"

Program wrócił na ekrany stacji ABC, a na fotelach jury obok wspomnianej już piosenkarki zasiada Luke Bryan oraz Lionel Richie.

Redakcja poleca

Aktualnie widzowie mogą oglądać 20. sezon popularnego show. Rywalizacja doszła już do drugiego etapu, gdzie osoby awansowane w castingach walczą, o dalsze pozostanie w programie.

Wpadka w "Idolu". Jurorce pękły spodnie na pośladkach [WIDEO]

Podczas jednego z ostatnich odcinków "Idola" doszło do niespodziewanej sytuacji. Katy Perry zaliczyła wpadkę, jednak szybko poradziła sobie z incydentem.

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widzimy jurorów śpiewających z uczestnikami "Idola" utwór "Teenage Dream" z repertuaru Katy Perry. Wokalistka wystąpiła w czerwonych obcisłych spodniach, które nie wybaczyły jej choreografii.

10 gwiazd muzyki, które nigdy nie zagrały koncertu w Polsce [GALERIA]

Kiedy piosenkarka kucnęła, materiał nie wytrzymał, a spodnie pękły, co rozbawiło widownię. Artystka wykazała się dużym dystansem do siebie, wybrnęła z sytuacji natychmiast.

Perry poprosiła ekipę techniczną o taśmę klejącą. Z uśmiechem na twarzy wypięła pośladki w stronę jednego z pracowników ekipy, a ten zakleił dziurę żółtymi pasmami taśmy.

Fragment opisanego odcinka "Idola" możecie zobaczyć poniżej:

Oglądaj