Obserwuj w Google News

Twoja twarz brzmi znajomo: Maja Hyży z owacjami na stojąco. W sieci zawrzało: "Już tego nie oglądam"

2 min. czytania
26.04.2021 17:28

"Twoja twarz brzmi znajomo" budzi emocje. Widzowie docenili ostatni występ Mai Hyży, która wcieliła się w rolę Amy Winehoue. Również jurorzy byli pod wrażeniem, jednak wokalistka nie zwyciężyła odcinka. W sieci zaroiło się od negatywnych komentarzy.

Maja Hyży
fot. TRICOLORS/East News

" Twoja twarz brzmi znajomo" podpadła widzom. W ostatnim odcinku programu największe wrażenie na oglądających zrobiła Maja Hyży. Niestety wokalistka nie otrzymała wyróżnienia. W sieci zawrzało.

Twoja twarz brzmi znajomo: Maja Hyży dostała owacje na stojąco

Maja Hyży wcieliła się w ostatnim odcinku w postać Amy Winehouse. Wykonała utwór "You Know I'm No Good" i zachwyciła widzów oraz jurorów. Całe jury po występie Mai wstało z miejsc i nagrodziło wokalistkę owacjami na stojąco, podobnie zrobiła publiczność.

Redakcja poleca

"Pokazałaś to w sposób nieprzesadzony, naturalny, organiczny. A jednocześnie wciąż, tak samo jak w przypadku Amy, miało się ogromną przyjemność ze słuchania twojego wokalu" - skomentował występ Kacper Kuszewski.

"Po raz pierwszy oprócz tego, że zobaczyłam fantastycznie aktorsko zrobioną postać, nie słyszałam ani krzty głosu Mai. Byłaś w stu, w dwustu procentach postacią, którą dzisiaj grałaś" - dodała Katarzyna Skrzynecka.

"W połowie piosenki zrozumiałam, że kochasz Amy Winehouse" - stwierdziła Małgorzata Walewska.

Oglądaj

Jury zgodnie przyznało, że występ Mai Hyży przejdzie do historii nie tylko trwającej edycji show, ale w ogóle do historii całego programu. Mimo to, Maja nie zwyciężyła odcinka, a pierwsze miejsce w tabeli wyników należało do Magdaleny Narożnej.

Oglądaj

Maja Hyży jako Amy Winehouse w TTBZ. Wokalistka nie wygrała odcinka, a w sieci zawrzało 

Na wynik przełożyły się głosy uczestników programu. To dzięki nim na pierwszym miejscu pojawiła się Narożna, która wcieliła się w Grażynę Łobaszewską i wykonała przebój "Czas nas uczy pogody".

Zobacz też: Twoja twarz brzmi znajomo: Wypadek na planie show. Uczestnik przeszedł operację 

W mediach społecznościowych TTBZ zawrzało. Widzowie nie mogli pogodzić się z niesprawiedliwym według nich werdyktem. Część osób dopatrywała się spisku, a inni oświadczyli, że nie będą dalej oglądać programu.

"To była po prostu rewelacja! Jurorzy także byli zgodni. Głosowanie przez samych uczestników to wg mnie nieporozumienie. Te głosy nie zawsze będą szczere, gdyż dochodzą takie względy jak wzajemne sympatie, lojalność czy obrona własnej zagrożonej pozycji" - czytamy w komentarzach na YouTubie.

"Totalny przekręt" - pisze Jerzy.

"Dobra, już tego nie oglądam. Maja zdecydowanie powinna wygrać… Bez sensu, ustawka" - czytamy.

Wśród negatywnych komentarzy skierowanych w stronę głosowania uczestników pojawiło się także kilka głosów rozsądku. Widzowie pisali, że program to tylko zabawa, a wygrana zawsze trafia do potrzebujących. Tłumaczyli innym, że w odcinkach nie ma przegranych, a najlepszą nagrodą dla Mai jest ogrom pozytywnych komentarzy na temat jej występu.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET