Obserwuj w Google News

Twoja twarz brzmi znajomo: Wypadek na planie show. Uczestnik przeszedł operację

2 min. czytania
23.04.2021 08:32
Zareaguj Reakcja

Piotr Gawron-Jedlikowski uległ poważnemu wypadkowi podczas prób do odcinka programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Aktor po kilku tygodniach postanowił opowiedzieć o kontuzji, której doznał. Okazuje się, że musiał przejść operację, aby wrócić do pełni zdrowia.

Twoja twarz brzmi znajomo Piotr Gawron-Jedlikowski
fot. TRICOLORS/East News

"Twoja twarz brzmi znajomo" to jeden z najciekawszych programów telewizyjnych. Uczestnicy show Polsatu w każdym odcinku wcielają się w innego artystę - muszą naśladować sposób poruszania się, mimikę, zachowanie oraz przede wszystkim głos wykonawcy. W 14. edycji wzięli udział m.in. aktorka Anna-Maria Sieklucka oraz piosenkarka disco polo Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi.

Na planie polsatowskiego show pojawił się także aktor Piotr Gawron-Jedlikowski, znany przede wszystkim z roli w serialu "Korona królów". Niestety, na początku marca media obiegła wiadomość o poważnym wypadku uczestnika podczas jednej z prób. W sieci pojawiły się zdjęcia aktora poruszającego się o kulach. Teraz Piotr Gawron-Jedlikowski postanowił zdradzić, co się stało za kulisami programu.

Zobacz także:  Twoja twarz brzmi znajomo: Gwiazda "365 dni" jako Justyna Steczkowska. "Genialny występ" [WIDEO]

Twoja twarz brzmi znajomo: Piotr Gawron-Jedlikowski o wypadku na planie show

Okazuje się, że Piotr Gawron-Jedlikowski podczas próby występu zerwał ścięgno Achillesa. Aktor przyznał, że chciał dać z siebie nie 100, a 150 procent, co niestety skończyło się bardzo źle.

- Szokująco bolało! Za mną byli tancerze, mieli na sobie ciężkie buty. Byłem przekonany, że któryś z nich podszedł za blisko i mnie kopnął. Usłyszałem huk, coś bardzo głośno strzeliło. Natychmiast straciłem czucie w nodze. Potem dowiedziałem się, że ludzie, zrywając ścięgno Achillesa, mają dokładnie takie same odczucia - słyszą huk i wydaje im się, że ktoś potwornie mocno ich kopnął - powiedział w rozmowie z Pomponikiem.

Początkowo aktor nie wiedział, że ścięgno jest zerwane - myślał, że złapał go bardzo ostry skurcz. Diagnoza lekarzy była jednak dużo gorsza. Potrzebna była operacja, aby doprowadzić nogę gwiazdora do sprawności.

- Potem już w szpitalu lekarz mi powiedział, że nie ma wątpliwości. Zerwałem górny przyczep. Wyciągam z tego pozytywną lekcję na tyle, na ile można. Żyjemy w czasach, kiedy to się da naprawić, więc choć musiałem mieć operację - pierwszą w moim życiu - wszystko kończy się dobrze. Oczywiście powrót do pełnej sprawności zajmuje czas, ale uczy pokory i cierpliwości, której zawsze ludziom brakuje - dodał Piotr Gawron-Jedlikowski.

Najnowszy odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo" zostanie wyemitowany 23 kwietnia w piątek o godzinie 20.05 w Polsacie. Zostanie w nim pokazana scena z wypadku. Będziecie oglądać?