Obserwuj w Google News

Twoja Twarz Challenge: Daria jako Amy Winehouse. Niesamowita metamorfoza internautki [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
08.04.2020 12:37

#TwojaTwarzChallenge to nazwa wyzwania, które stworzyli twórcy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Internauci mogą poczuć się jak uczestnicy słynnego programu, tworząc bez wychodzenia z domu niepowtarzalne metamorfozy znanych gwiazd. Do sieci trafił ostatnio występ Darii, która wcieliła się w Amy Winehouse. Jej wykonanie przeboju „You Know I’m No Good” zachwyciło internautów.

Twoja Twarz Challenge Daria jako Amy Winehouse niesamowita metamorfoza internautki wideo
fot. Facebook (Twoja Twarz Brzmi Znajomo), AFP/EAST NEWS

Twoja Twarz Challenge: Daria wcieliła się w Amy Winehouse. Internauci zachwyceni metamorfozą

Polka śpiewa jak  Amy Winehouse? Tak twierdzą internauci, którzy zobaczyli występ Darii w ramach wyzwania #TwojaTwarzChallenge. Internautka postanowiła wcielić się w postać słynnej brytyjskiej wokalistki i zaśpiewała jej niezapomnianych hit „You Know I’m No Good” z 2006 roku.

Daria nie tylko starała się odtworzyć niesamowity głos i wygląd Amy Winehouse, ale także próbowała odwzorować słynne ruchy sceniczne artystki. Internauci docenili metamorfozę, a umieszczone na oficjalnym profilu facebookowym „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” nagranie obejrzano już 200 tysięcy razem.

„Super wykonanie i charakteryzacja”, „Widziałam i słyszałam Amy Winehouse”, „Genialna”, „Uwielbiam Amy i wiem, że ciężko podrobić jej oryginalny głos a Tobie się udało”, „Najlepsze nagranie jak dotąd” — piszą internauci.

Wykonania stworzone w ramach #TwojaTwarzChallenge oceniają sami internauci za pomocą lajków. Następnie jury wybierze jedno, które zdobędzie tytuł Cyfrowej Twojej Twarzy. Zwycięzca otrzyma w nagrodę miejsce na widowni podczas jesiennych nagrań do programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz backstage pass (zwiedzanie kulis show) z przewodnikiem.

W trakcie akcji #TwojaTwarzChallenge internauci mają okazję również pomóc lekarzom i pracownikom szpitali w walce z pandemią koronawirusa. Fundacja Polsat zorganizowała specjalną zbiórkę pieniędzy ( kliknij tutaj) na zakup środków ochrony osobistej dla pracowników służb medycznych.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK