Obserwuj w Google News

The Voice of Poland 10: Kamil Bednarek wyrzucił Darię Kowolik. Widzowie krytykują wybór

Piotr Krajewski
2 min. czytania
21.10.2019 10:52
Zareaguj Reakcja

„The Voice of Poland 10” trwa. Ostatni odcinek przyniósł ogromne emocje, a niektóre decyzje trenerów nie spodobały się wszystkim. Widzowie krytykują Kamila Bednarka za wyrzucenie z programu Darii Kowolik. W internecie pojawia się mnóstwo negatywnych komentarzy.

The Voice of Poland 10 Kamil Bednarek wyrzucił Darię Kowolik widzowie krytykują wybór
fot. Youtube

The Voice of Poland 10: Kamil Bednarek skrytykowany przez widzów 

Kamil Bednarek w ogniu krytyki po ostatnim odcinku „The Voice of Poland 10”, w którym odbyły się kolejne Bitwy. Trener musiał wyeliminować kilku uczestników. Widzom nie spodobała się jednak jedna decyzja.

>> „The Voice of Poland” i „The Voice Kids”: czy będą kolejne edycje? Jest decyzja TVP 

Z programem pożegnała się Daria Kowolik, która zmierzyła się w Bitwie z duetem — Pauliną i Bartkiem Gruszeckimi. Kamil Bednarek uznał, że małżeństwo poradziło sobie lepiej z legendarnym przebojem „Ain't No Mountain High Enough” i podziękował Darii za udział w „The Voice of Poland”. Pozostali trenerzy nie zdecydowali się na kradzież, więc uczestniczka odpadła z programu.

Widzowie szybko zareagowali na decyzję Kamila Bednarka i skrytykowali go za wyrzucenie Darii Kowolik. W mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy.

„Daria moim zdaniem to idealna kandydatka do finału. Tak nietypowy, cudowny głos. Oj Kamil, wieeelki błąd”, „Małżeński duet był jak chórki dla Darii, wielka szkoda”, „Kamil, ostatni wybór bardzo zły”, „Kamil mnie zawiódł”, „Daria była stokroć lepsza” — piszą internauci.

Komentarze dotarły także do samej Darii, która zdecydowała się odpowiedzieć widzom na oficjalnym profilu „The Voice of Poland” na Facebooku. Okazuje się, że była uczestniczka niedługo zaprezentuje nową piosenkę.

Kochani! Dziękuję Wam za te wszystkie, piękne komentarze i ogromne wsparcie! Voice to było niesamowite doświadczenie! Nie poddaję się, nieustannie działam! W listopadzie singiel! Wyczekujcie! — napisała.

RadioZET.pl/PK