Obserwuj w Google News

The Voice Senior. Uczestnik w kilka sekund podbił serca trenerów. Jest faworytem programu

2 min. czytania
24.01.2022 09:20
Zareaguj Reakcja

The Voice Senior. Ryszard Wagner zaśpiewał "When a Man Loves a Woman" i podbił serca widzów. Pierwszy fotel obrócił się już po kilku sekundach.

The Voice Senior
fot. The Voice of Poland/YouTube

The Voice Senior doszedł do kolejnego etapu rywalizacji. W minionym odcinku odbyły się ostatnie Przesłuchania w Ciemno, które w trzeciej edycji dostarczyły widzom oraz trenerom bardzo wielu emocji. W "blindach" wzięła udział między innymi najstarsza uczestniczka w historii programu, a także fan Maryli Rodowicz, którego prośbę jurorka miała okazję spełnić po niemal 50 latach od ostatniego spotkania.

The Voice Senior. Ryszard Wagner podbił serca trenerów w kilka sekund

Również ostatnie Przesłuchania w Ciemno nie obyły się bez zachwytów i niedowierzania. Na scenie pojawił się między innymi Ryszard Wagner. Rolnik pochodzący z wsi Holendry Baranowskie zachwycił jurorów.

Redakcja poleca

Wokalista sprawił, że pierwszy fotel trenerski obrócił się już po kilku sekundach od rozpoczęcia występu. 71-latek wykonał klimatyczny utwór "When a Man Loves a Woman", który w oryginale śpiewał Percy Sledge.

The Voice Senior. Ryszard Wagner w piosence "When a Man Loves a Woman" oczarował publiczność

Zachwyceni jurorzy odwrócili wszystkie fotele, a każdy z nich miał nadzieję, że uczestnik wybierze właśnie ich drużynę. Podczas wykonania zachwycony Witold Paszt wstał z krzesła. Ostatecznie Ryszard Wagner trafił do drużyny Maryli Rodowicz.

Oglądaj

Rolnik natychmiast został okrzyknięty jednym z faworytów tej edycji programu. Jego wykonanie na pewno zostanie zapamiętane, jako jedno z najbardziej udanych w historii. Pod nagraniem na YouTubie roi się od pozytywnych komentarzy widzów.

Zbieram szczękę z podłogi! MISTRZOSTWO - Pan do Finału - pisze Paweł Sulewski.

Ja to się zawsze nie mogę nadziwić, że tak pięknie seniorzy po angielsku śpiewają. Brawo dla Pana! - dodaje użytkowniczka o pseudonimie Mała Mi.

Jakby w radiu to puścili, myślałabym, że to jakiś popularny amerykański piosenkarz z lat 80. Światowy chłop po prostu - puentuje kolejny komentujący.

The Voice of Poland: oto zwycięzcy wszystkich poprzednich edycji [GALERIA]

Jak czytamy na portalu Interia, muzyka zajmuje ważne miejsce w życiu Ryszarda Wagnera od najmłodszych lat. Dziadek uczestnika był organistą w kościele, a tata grał na gitarze. Sam Wagner w nastoletnich czasach śpiewał w Szczecińskim Chórze Chłopięcym Słowiki, a po studiach trafił do grupy Hajduczki, a potem występował również w formacji Partita.