Obserwuj w Google News

The Voice Senior. Uczestnik rozebrał się na scenie. Poznaliśmy już zwycięzcę programu?

2 min. czytania
18.01.2022 13:10
Zareaguj Reakcja

The Voice Senior 3 trwa. W jednym z ostatnich odcinków pojawił się Jerzy Herman. Uczestnik zachwycił wszystkich swoim talentem. Ma ogromne szanse na wygraną.

Alicja Majewska
fot. YouTube/ The Voice of Poland

The Voice Senior z odcinka na odcinek coraz bardziej się rozkręca. Widzowie zdążyli już poznać najstarszą uczestniczkę w historii programu oraz zobaczyć spotkanie Maryli Rodowicz ze swoim fanem po niemal 50 latach od ostatniej takiej okazji. Tym razem na scenie pojawił się uczestnik, który ma ogromne szanse na zwycięstwo.

The Voice Senior. Jerzy Herman wygra 3. edycję programu?

W jednym z ostatnich odcinków "blindów" pojawił się Jerzy Herman, który zaśpiewał utwór "For Once in my Life" Michaela Buble. Elegancki 69-latek z Jaworzna poradził sobie świetnie z tym niełatwym repertuarem.

Redakcja poleca

Jak wyznał w programie - uwielbia muzykę odkąd pamięta, jednak nie posiada muzycznego wykształcenia. Skończył liceum i studia techniczne, a muzyka zawsze pozostawała "tylko" lub "aż" jego wielką pasją.

Gdziekolwiek się poruszam, ja cały czas śpiewam. Jest nas dwóch we mnie. Jeden - inżynier i drugi, muzyk - wyjaśnia Herman.

The Voice Senior. Jerzy Herman zaśpiewał "For Once in my Life" i "Pomaluj moje sny"

Uczestnik ma jednak doświadczenie sceniczne. Niegdyś założył grupę Wahadło, a potem przez lata zasilał coverband Prom, który wykonywał utwory The Doors. Obycie z publicznością przydało się Jerzemu Hermanowi podczas udziału w "The Voice Senior". Po występie wokalisty pojawiły się opinie, że jest kandydatem na zwycięzcę tej edycji.

Oglądaj

Oczywiście wszyscy jurorzy byli pod wrażeniem wokalu, ale także umiejętności językowych Hermana i odwrócili swoje krzesła. Wokalista wybrał drużynę Piotra Cugowskiego.

The Voice of Poland: oto zwycięzcy wszystkich poprzednich edycji [GALERIA]

Jak donosi Interia, po pierwszym występie za namową trenerów, wykonał jeszcze jeden utwór. Uczestnik uznał, że bardziej na miejscu będzie luźniejsza stylizacja i nieco się rozebrał, ku zaskoczeniu i rozbawieniu obecnych w studiu.

Herman wykonał przebój "Pomaluj moje sny" Tadeusza Nalepy.

Ja cię biorę w spodniach, bez spodni - w koszuli, bez koszuli - wyznała Maryla Rodowicz.

RadioZET.pl/Interia