Obserwuj w Google News

Sound'n'Grace i Kamil Bednarek w singlu „Nasz ślad”. Czwartkowa premiera w Radiu ZET

1 min. czytania
15.04.2021 15:03
Zareaguj Reakcja

Sound'n'Grace i Kamil Bednarek we wspólnym singlu „Nasz ślad”, który promuje ostatnią płytę zespołu zatytułowaną „Początek”. Premiera utworu na antenie Radia ZET już w czwartek po godz. 20:00.

Sound n Grace
fot. mat. prasowe

Sound'n'Grace wracają po krótkiej przerwie z nowym singlem „Nasz ślad”, który powstał we współpracy z  Kamilem Bednarkiem. Nad utworem pracował jeden z amerykańskich kompozytorów i wokalistów.

Sound'n'Grace i Kamil Bednarek we wspólnym singlu „Nasz ślad”

Sound'n'Grace i Kamil Bednarek połączyli siły w piosence „Nasz ślad”, która promuje ostatnią płytę grupy „Początek”. Album ukazał się w grudniu zeszłego roku.

Nagrywając ten utwór nie sądziliśmy, że jego wydźwięk nabierze dodatkowej mocy w dzisiejszych czasach. Pandemia wówczas miała trwać parę tygodni, a realia są takie, że kultura zdążyła już poryć się grubą warstwą kurzu. Zamknięci jako pierwsi, otwierani ostatni… Czujemy, że emocje, które zdążyły się w nas nagromadzić, w końcu muszą znaleźć wentyl, bo się po prostu udusimy – mówią Sound’n’Grace.

Współautorem muzyki do „Nasz ślad” jest Josef Hedinger - amerykański kompozytor i wokalista, a produkcją zajął się Michał Kush. Do utworu powstał także teledysk w reżyserii Piotra Dylewskiego. W rolach głównych występują Magdalena Celmer, Mateusz Rzeźniczak i przedstawiciele różnych specjalizacji artystycznych: malarza, tancerkę, lalkarza i chór.

RadioZET.pl/mat.prasowe