Obserwuj w Google News

Shakira zaatakowana przez kibiców PSG. Obrazili ją szokującym transparentem [FOTO]

2 min. czytania
11.03.2021 09:55

Shakira została obrażona przed meczem Ligi Mistrzów pomiędzy Paris Saint Germain a FC Barceloną, w której od wielu lat gra jej partner, Gerard Piqué. Paryscy kibice zaatakowali kolumbijską piosenkarkę i pokazali transparent obrażający gwiazdę.

Shakira
fot. FaceToFace/REPORTER/East News

Shakira to jedna z najpopularniejszych piosenkarek na świecie. Jej przeboje „Whenever, Wherever”, „Waka Waka” czy „Hips Don’t Lie” znają i kochają miliony słuchaczy.

Wokalistka jest także bardzo szczęśliwa prywatnie – ma dwóch synów i partnera,  Gerarda Piqué. Piłkarz jest od wielu lat gwiazdą FC Barcelony. Niestety, niektórzy piłkarscy fani próbują specjalnie obrazić Hiszpana i jego ukochaną. Tuż przed ostatnim meczem Ligi Mistrzów wokalistka została zaatakowana przez kibiców PSG.

Zobacz także:  43-letnia Shakira w nowym teledysku. Fani zaniemówili: "Ona się nie starzeje" [WIDEO]

Shakira została obrażona przez kibiców PSG. Pokazali szokujący transparent

Shakira została zaatakowana przed meczem PSG i FC Barcelony w Lidze Mistrzów. Kibole paryskiego klubu postanowili zaatakować partnerkę gwiazdora katalońskiej drużyny i przygotowali szokujący transparent z obraźliwym napisem.

Shakira à la Jonquera – napisali ultrasi PSG.

Okazuje się, że obraźliwy napis nawiązuje do leżącej w Katalonii gminy La Jonquera, która ma bardzo negatywną reputację i kojarzona jest w Hiszpanii z prostytucją.

Zdjęcia szokującego transparentu trafiły do sieci i wywołały oburzenie wśród internautów. Na skandaliczną sytuację zareagowały władze Paris Saint Germain. Klub stanowczo potępił zachowanie paryskich kiboli.

Środowy mecz PSG i FC Barcelony zakończył się wynikiem 1:1. Katalończycy odpadli jednak z Ligi Mistrzów – przegrali w dwumeczu.

Zobacz także:  Shakira kiedyś. Tak wyglądała w latach 90., zanim stała się sławna [ZDJĘCIA]