Obserwuj w Google News

Paul Arthurs ma raka. Gitarzysta Oasis zawiesza karierę: "Muszę zrobić sobie przerwę"

1 min. czytania
27.04.2022 11:17
Zareaguj Reakcja

Paul Arthurs ma raka migdałka. Gitarzysta Oasis poinformował, że zmaga się z nowotworem i zawiesza karierę muzyczną. 56-letni muzyk rozpoczyna leczenie.

Paul Arthurs
fot. Instagram screen / boneheadspage

Paul Arthurs poinformował, że lekarze zdiagnozowali u niego raka migdałka. W najnowszym wpisie w mediach społecznościowych gitarzysta Oasis zapowiedział, iż tymczasowo zawiesza karierę, aby skupić się na zdrowiu.

Redakcja poleca

Paul Arthurs ma raka migdałka. Gitarzysta Oasis zawiesza karierę

Paul Arthurs zmaga się z nowotworem migdałka. 56-letni muzyk znany też jako Bonehead opublikował oficjalne oświadczenie na Twitterze na temat stanu swojego zdrowia.

Muszę zrobić sobie przerwę na jakiś czas. Zdiagnozowano u mnie raka migdałka, ale jest dobra wiadomość. Nowotwór jest do wyleczenia i niedługo rozpocznę leczenie – napisał gitarzysta Oasis.

Brytyjczyk zapowiedział, że pozostanie w kontakcie z fanami i będzie informował o postępach w leczeniu.

Jestem załamany, że ominę koncerty z Liamem [Gallagherem - przyp. red.] i zespołem. Życzę Wam najlepszego lata. Bawcie się dobrze na koncertach, jeśli się wybieracie. Do zobaczenia wkrótce – dodał.

Na informację o chorobie Arthursa zareagował lider Oasis, Liam Gallagher. Opublikował krótką wiadomość do kolegi na Twitterze: "Wysyłam dużo miłości do jedynego w swoim rodzaju Bonehead i jego rodziny. Życzę ci szybkiego powrotu do zdrowia, wszyscy myślimy o tobie".

Lady Gaga
7 Zobacz galerię
fot. East News

RadioZET.pl/people.com