Zamknij

Piotr Balicki ma raka. Nowe informacje o stanie zdrowia prezentera. "Zrobią imprezę w moich żyłach" [FOTO]

Maciej Friedrich
22.03.2022 10:36

Piotr Balicki, znany między innymi z "Tańca z gwiazdami" i "Twoja twarz brzmi znajomo", ma raka. Prezenter oraz lektor przerwał milczenie i przekazał nowe informacje na temat stanu swojego zdrowia. Przed nim kolejny etap walki z nowotworem.

Piotr Balicki
fot. screen: Instagram / pio_bal

Piotr Balicki za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że ma raka. Dziennikarz, konferansjer i lektor znany jest między innymi ze współpracy z telewizją Polsat. Na swoim koncie ma współpracę przy takich hitach jak "Taniec z gwiazdami" czy "Twoja twarz brzmi znajomo", był także trenerem w show "Mali Giganci". W połowie lutego 2022 roku poinformował, że przebywa w Centrum Onkologii i ""nie ma spektakularnie pozytywnych perspektyw".

- Do mojego domku zwanego „ciałem”, wpadł wilk, ale postanowił nie pukać. Wlazł chamsko, rozsiadł się na kanapie i dość szybko zaczął się panoszyć i po łazience i po sypialni. A gdy wszedł do kuchni, potłukł naczynia. Schował się, a ja wstałem, żeby sprawdzić, co się stało. Było już trochę za późno. Bo wilk jest już na chacie, nie chce z niej wyjść, a ja zacząłem właśnie go gonić (...) Mój dom to obecnie sala nr 2 gdzieś w Centrum Onkologii. Rozpocząłem dość brutalną walkę z wilkiem. Nie ma spektakularnie pozytywnych perspektyw. Ok pogodzę się z tym. Dlatego od dziś, pisząc właśnie ten konkretny post, chcę starać się wrócić do chociaż jednej jedynej rzeczy, której wilk mi nie odebrał, a która w moim życiu prowadziła mnie zawsze! Do poczucia humoru - poinformował Balicki za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Fani prezentera postanowili go wesprzeć, co Piotr bardzo docenił. Przez jakiś czas nie był aktywny w mediach społecznościowych, w końcu jednak przerwał milczenie i przekazał nowe informacje na temat stanu swojego zdrowia.

Oni chorowali na nowotwór. Oto 10 gwiazd, które wygrały walkę z rakiem [FOTO]
10 Zobacz galerię
fot. ANNA KACZMARZ / DZIENNIK POLSKI / POLSKA PRESS

Piotr Balicki ma raka. Prezenter zdradził, jak obecnie się czuje

Na Instastory Piotra Balickiego pojawiło się zdjęcie, na którym możemy oglądać go leżącego w łóżku. Mimo walki z ciężką chorobą nadal nie opuszcza go poczucie humoru. Postanowił podzielić się z wielbicielami informacjami o stanie zdrowia ze znanym sobie przymrużeniem oka.

- Z okazji zaniepokojonych pytań informuję, że żyję i nawet jeszcze troszeczkę zamierzam - napisał.

Balicki poinformował także, że przed nim kolejny etap walki z chorobą nowotworową, w czym pomagają mu lekarze.

- Obecnie w rodzinnej chałupce gdzieś w Krakowie. Oczekuję na kolejne spotkanie z panami doktorkami i paniami, które znów zrobią imprezę w moich żyłach. Będzie znakomicie, zobaczycie. Cudownego tygodnia - czytamy.

Piotrowi życzymy powrotu do zdrowia i podziwiamy jego pozytywne nastawienie.

- Patrzę, młody człowiek, a tu to gó**o go dopadło. Po prostu brak słów, i z całego serca trzymam kciuki za zdrowie.

- Trzymam kciuki. Musi się udać. Pozdrawiam serdecznie.

- Pomodlę się dzisiaj za ciebie, o twoje szybkie wyzdrowienie - nadal wspierają Balickiego fani.

Post Piotra Balickiego
fot. screen: Instagram / /pio_bal