Obserwuj w Google News

Piątek pełen nowych albumów: Jessie Ware, Natalia Nykiel, Niall Horan, George Michael

Redakcja
2 min. czytania
20.10.2017 14:14
Zareaguj Reakcja

Jesień to czas gorących premier. Fani muzyki czekają z niecierpliwością na każdy piątek, kiedy to artyści prezentują kolejne albumy. Sprawdźcie, kto dziś wydał nowe płyty.

Piątek pełen nowych albumów: Jessie Ware, Natalia Nykiel, Niall Horan, George Michael
fot. Youtube, mat. prasowe / Universal Music Polska

 

Jessie Ware – „Glasshouse”

Ulubienica polskiej publiczności powróciła. Do współpracy przy krążku artystka zaprosiła m.in. Eda Sheerana i Julię Michaels. Nowe wydawnictwo promują single „Midnight”, „Selfish Love” oraz „Alone”. Jessie Ware zaprezentuje nowe utwory w trakcie dwóch koncertów w Polsce, które odbędą się w marcu 2018 roku. Tutaj możesz posłuchać płyty.

Natalia Nykiel – „Discordia”

Jej debiutancki krążek "Lupus Electro" spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród fanów, a krytycy muzyczni chwalili Natalię za niezwykle interesujące łączenie popu z dźwiękami elektroniki. Teraz artystka powraca z wydawnictwem „Discordia”, który promował singiel „Spokój”. Tutaj możesz posłuchać płyty.

Niall Horan – „Flicker”

Przyszła pora na kolejnego członka One Direction, który prezentuje swój solowy album. Niall Horan poszedł w nieco innym kierunku muzycznym niż chociażby Liam Payne czy Zayn Malik. Irlandczyk postanowił tworzyć muzykę folkową i mocno opartą na gitarze. Na jego pierwszym krążku nie brakuje akustycznych brzmień. Tutaj możesz posłuchać płyty.

George Michael – „Listen Without Prejudice / MTV Unplugged”

To dwupłytowa reedycja drugiego studyjnego albumu George'a Michaela. Na nowym dziele znajdziemy m.in. odświeżony utwór „Fantasy”, który został nagrany pod koniec lat osiemdziesiątych, ale nie znalazł się na żadnym krążku artysty. Wydawnictwo będzie wzbogacone o koncert z serii MTV Unplugged, nagrany w 1996 roku. Artysta zaprezentował wtedy największe hity Wham! i znane utwory ze swoich trzech pierwszych płyt. Tutaj możesz posłuchać płyty.

RadioZET.pl/PK