Obserwuj w Google News

Nergal wyznaje bez ogródek: „Jeśli mam ochotę wydy*ać, ku*wa, pop piosenkarkę, to to zrobię”

2 min. czytania
22.10.2022 22:15
Zareaguj Reakcja

Adam Darski udzielił ostatnio wywiadu, w którym popisał się elokwencją i zdradził, że z uporem realizuje wszystkie swoje plany. Nergal nie przejmuje się opiniami innych, o czym poinformował, używając licznych wulgaryzmów.

nergal-klnie-jak-szewc-pop-piosenkarka
fot. Piotr Kamionka/East News

Nergal przyzwyczaił swoich odbiorców do ostrych wypowiedzi. Muzyk nie gryzie się w język, dzieląc się przemyśleniami na temat otaczającego go świata. Niedawno skrytykował przedstawicieli Kościoła, wyrażając nadzieję na obudzenie się w „zdrowszej Polsce”, w której nastąpi realny rozdział Kościoła od państwa i nie trzeba już będzie „ napie*dalać się z katolickim motłochem”. Wyznał też, że jego cięty język spowodował, że jego przeciwnicy grozili mu śmiercią. Wydaje się, że muzyk ponownie może narazić się na atak nieprzychylnych mu osób. Artysta po raz kolejny zaskoczył wszystkich kontrowersyjną wypowiedzią.

Redakcja poleca

Adam Darski klnie jak szewc i wspomina o seksie z piosenkarką pop

Nergal prawdopodobnie chciał wyjaśnić oglądającym wywiad, że należy oddzielać jego sceniczną i medialną personę od niego samego. Przywołał nawet postać Michaela Jacksona i podkreślił, że mimo karygodnych czynów, których prawdopodobnie dopuścił się muzyk, nie można deprecjonować jego artystycznych osiągnięć. Darski jednak chcąc przekazać swe myśli, dobrał naprawdę mocne słowa, które mogą ranić.

Ja mam naturę ku*wa wszędobylską, taką bardzo podróżniczą. Jestem za stary, żeby się bać. Jestem za stary na to, żeby przejmować się, ku*wa, opiniami kogokolwiek. Jeżeli mam na coś ochotę, jeżeli mam ochotę na jakiś artystyczny eksperyment, na jakieś, ku*wa, salto życiowe, na to, żeby kurde nie wiem, wydy*ać, ku*wa, pop, ku*wa, piosenkarkę, to ja to po prostu zrobię, jeżeli to będzie fajne, jeżeli w tym zobaczę jakiś sens.

Śledzącym karierę artysty i medialne doniesienia ze świata show-biznesu z pewnością trudno będzie nie pomyśleć o konkretnej piosenkarce, o której mógł wspomnieć Nergal. Myślicie, że tym razem przesadził?

Oglądaj