Obserwuj w Google News

Natalia Szroeder śpiewa The Beatles. Niesamowity cover "Yesterday" [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
21.04.2020 16:14
Zareaguj Reakcja

Natalia Szroeder słynie z niesamowitego głosu na żywo. W trakcie przymusowej kwarantanny piosenkarka postanowiła dzielić się z fanami coverami znanych utworów, które nagrywa w domowym zaciszu. Internauci są zachwyceni jej wykonaniem przeboju „Yesterday” The Beatles.

Natalia Szroeder śpiewa The Beatles Yesterday niesamowity cover wideo
fot. Instagram

Natalia Szroeder śpiewa The Beatles. Niesamowity cover Yesterday

Natalia Szroeder zaprezentowała cover „Yesterday” The Beatles, jednej z najsłynniejszych piosenek legendarnego zespołu z Liverpoolu. Poruszająca ballada, napisana w latach sześćdziesiątych przez Paula McCartneya, jest jednym z najczęściej coverowanych utworów w historii muzyki.

Trzeba przyznać, że cover „Yesterday” w wykonaniu Natalii Szroeder wyróżnia się i naprawdę robi wrażenie. Delikatny wokal 25-letniej piosenkarki idealnie wpasował się w intymny i melancholijny klimat hitu The Beatles.

Zasypuje Was tymi coverami. Ale to moja największa frajda podczas kwarantanny i jakoś tak czuje, ze muszę się tym tu dzielić. Buzi na dobranoc — napisała Natalia Szroeder.

Natalia Szroeder w nowym singlu „Pestki”

Na początku kwietnia Natalia Szroeder zaprezentowała zupełnie nowy singiel zatytułowany „Pestki”, który jest pierwszym premierowym utworem artystki od kilku miesięcy. W internecie pojawił się także oficjalny teledysk promujący nową piosenkę 24-letniej wokalistki. 

RadioZET.pl/PK