Obserwuj w Google News

Mrozu zachwycony nową trasą koncertową. „Po to się żyje!” [WIDEO]

2 min. czytania
09.11.2022 15:29
Zareaguj Reakcja

Mrozu wyruszył w trasę koncertową „Lecimy za daleko” pod patronatem Radia ZET. Wokalista opowiedział nam o pierwszych wrażeniach po starcie jesiennego tournée i zdradził, co ciekawego czeka widzów na najbliższych koncertach. Chcesz posłuchać hitów Mroza na żywo? Słuchaj uważnie Radia ZET i wygraj bilety.

Mrozu Radio ZET
fot. Radio ZET

Mrozu rozpoczął trasę koncertową „Lecimy za daleko” na początku listopada. W trakcie najbliższych tygodni artysta odwiedzi m.in. Kraków, Warszawę, Wrocław czy Łódź. Autor hitu „Za daleko” pojawił się w Radiu ZET, gdzie opowiedział słuchaczom o trwających koncertach.

Redakcja poleca

Mrozu w Radiu ZET o trasie koncertowej „Lecimy za daleko”. Jest zachwycony

Mrozu gościł na naszej antenie, gdzie podzielił się wrażeniami z koncertów. Wokalista nie ukrywa, że jest zachwycony publicznością.

Muszę powiedzieć, że dostałem takiego kopa energetycznego na pierwszych dwóch koncertach naszej trasy. To jest jednak uczucie wyjątkowe, niepowtarzalne. Po to się żyje i po to się robi muzykę – wyznał Mrozu i dodał: „Buduje się taka wspaniała społeczność, która docenia to, co robimy na scenie”.

Specjalnie dla słuchaczy Radia ZET piosenkarz zdradził szczegóły trwającej trasy koncertowej. Jakie przeboje możemy usłyszeć na koncertach?

Nie zabraknie „Jak nie my to kto”, „Napadu”, „Nic do stracenia”. Gramy „Aurę”, „Szerokie wody”, „Złoto”, „Za daleko”. Jak publiczność zasłużyła, czasami zagramy też nawet na bis „Miliony monet”, ale w innej odsłonie.

Mrozu wciąż ma sentyment do swojego debiutanckiego singla z 2009 roku.

Gdyby nie ta piosenka, nie mógłbym grać tak wspaniałych koncertów. Zawdzięczam jej wejście na rynek muzyczny.

Warto dodać, że ostatnie bilety na trasę koncertową Mroza są jeszcze w sprzedaży. Wejściówki na koncerty możesz wygrać również na naszej antenie. Słuchaj uważnie Radia ZET!

Redakcja poleca

W trakcie wizyty w Radiu ZET Mrozu pozwolił sobie także nieśmiało nawiązać do muzycznych planów na kolejne miesiące.

Trzeba rozpocząć na pewno myślenie o kolejnych piosenkach. Udało mi się ostatnio nagrać parę duetów. Nagrałem kawałek z Jankiem-rapowanie. Nie jest też już tajemnicą numer z Igo na jego nową płytę. Tam się pojawię. Już powoli sobie myślę o czasie, kiedy miękko wyląduję i zacznę tworzyć nowe piosenki. To jest taka kolej rzeczy. Taki cykl, w którym żyję. Płyta, próby, trasa. I potem kolejne kompletowanie materiału. Myślę, że od nowego roku Mrozu zacznie pisać.