Obserwuj w Google News

Brodka zapowiada nowy singiel „Game Change”. Dodała zdjęcie ślubne z Quebonafide [FOTO]

1 min. czytania
02.03.2021 12:19
Zareaguj Reakcja

Monika Brodka wydaje nowy singiel „Game Change”. Piosenkarka opublikowała wspólne zdjęcie ślubne z Quebonafide, które zapowiada oficjalny teledysk. Czy to oznacza, że w piosence usłyszymy także rapera? Wiemy, kiedy premiera nowego singla Brodki.

Monika Brodka
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Monika Brodka powraca z nową muzyką. Wokalistka opublikowała właśnie pierwszą zapowiedź oficjalnego teledysku do nowego singla „Game Change”.

Na Instagramie pojawiło się wspólne zdjęcie Brodki i Quebonafide. Czy to oznacza, że w nowej piosence artystki usłyszymy także słynnego polskiego rapera?

Zobacz także:  Monika Brodka blondynką? Fani nie poznali jej na nowym zdjęciu: "Matko, kto to?" [FOTO]

Monika Brodka zapowiada nowy singiel „Game Change”. Dodała zdjęcie ślubne z Quebonafide

Brodka i Quebonafide we wspólnym singlu? Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów i opublikowała zdjęcie ślubne z polskim raperem, które pochodzi najprawdopodobniej z oficjalnego teledysku do utworu „Game Change”.

Na ten moment nie wiadomo, czy w nowym singlu Brodki „Game Change” usłyszymy Quebonafide. Niewykluczone, że artysta jedynie wystąpił w teledysku promującym utwór. Premiera wideoklipu odbędzie się już w środę, 3 marca o godz. 11:00 w serwisie YouTube.

Fani nie kryją ekscytacji nowym projektem Moniki Brodki. Żartobliwie komentują ślubne zdjęcie i porównują je do słynnego hitu artystki „Miał być ślub” z 2006 roku.

„Czyli jednak będzie ten ślub? I wesele też?”, „Mam nadzieje, że już zaprosiła gości i kapele z rodzinnych stron”, „Póki co to sukienka samotnie w szafie lśni” – piszą internauci i cytują tekst przeboju z drugiej płyty Moniki Brodki.