Obserwuj w Google News

Lizzo pokazała nagie zdjęcie bez retuszu. Piosenkarka zaapelowała do fanów

2 min. czytania
22.04.2021 12:58
Zareaguj Reakcja

Lizzo rozpoczęła współpracę z marką kosmetyczną Dove. Razem z firmą 32-letnia piosenkarka apeluje do swoich fanek o samoakceptacje. Daje przykład, jak kochać i być dumną ze swojego ciała. 

Lizzo
fot. Rex Features/East News

Lizzo, czyli Melissa Viviane Jefferson to popularna amerykańska piosenkarka, raperka i aktorka. Sławę zyskała niedawno, w 2019 roku jej album "Cuz I Love You" trafił na 4. miejsce notowania Billboard 200. Rok po wydaniu płyty otrzymała aż trzy statuetki Grammy.

Lizzo rozpoczęła współpracę z marką Dove

Poza sukcesami muzycznymi Lizzo stała się też symbolem ruchu body positive. Ciałopozytywność to inaczej akceptowanie swojego ciała ze wszystkimi jego niedoskonałościami. Ruch ma na celu pokochanie siebie i zaprzestanie dążenia do doskonałości, którą promują social media.

Wiele aspektów kobiecej urody od lat promuje marka Dove. Firma kosmetyczna zatrudnia do kampanii reklamowych osoby starsze, modelki plus size oraz panie o różnych kolorach skóry. W ten sposób próbuje zaszczepić w klientkach świadomość, że piękno kobiecego ciała ma niejedno oblicze.

Lizzo naga i bez retuszu apeluje do fanów

Marka podjęła właśnie współpracę z 32-letnią piosenkarką. Lizzo pochwaliła się nowym projektem na swoim Instagramie. Opublikowała zdjęcie, na którym pije kawę i jest zupełnie naga.

"Witajcie w sezonie byka! Chciałabym uczcić ten czas swoim selfie bez retuszu. Normalnie pewnie poprawiłabym swój brzuch, wygładziła skórę, ale dzisiaj chce pokazać ci siebie w całości naturalną" - pisze celebrytka.

Dziewczyna ma nadzieję, że przyczyni się do zminimalizowania negatywnych skutków, jakie wywołują social media, promując nieosiągalne dla wielu standardy urody. Ma nadzieję, że wkrótce coraz więcej dziewczyn będzie dumna ze swojego ciała i przestanie się bać, pokazywać w sieci bez retuszu.

"Jestem podekscytowana współpracą z Dove. Pomagamy odwrócić negatywne skutki mediów społecznościowych i zmienić narrację na temat urodowych standardów. Stańmy się prawdziwi" - dodaje.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET