Obserwuj w Google News

Lanberry w nowym singlu „Zew”. Piątkowa premiera w Radiu ZET

Piotr Krajewski
2 min. czytania
18.10.2019 11:30
Zareaguj Reakcja

Lanberry powraca z zupełnie nowym singlem „Zew”, który otwiera nowy rozdział w jej karierze. Takiego utworu piosenkarka jeszcze nie miała. Premiera piosenki „Zew” na antenie Radia ZET już w piątek po godz. 18:00.

Lanberry Zew nowy singiel takiej piosenki jeszcze nie miała teledysk wideo
fot. Youtube

Lanberry — Zew. Nowy singiel

W Lanberry obudził się „Zew”. Po czterech latach sukcesów na rynku muzycznym z utworami takimi jak „Piątek”, „Gotowi na wszystko”, czy „Ostatni most” Lanberry otwiera nowy rozdział w swojej karierze.

„Zew” — bo tak nazywa się premierowy singiel artystki — to zdecydowanie najbardziej bezkompromisowy utwór z całej jej dotychczasowej dyskografii.

Zauważyłam, ze czegoś mi brakuje zarówno w twórczości, jak i w życiu, ogólnie. Dotarłam do punktu bez odwrotu, czułam, że coś mnie uwiera, a bardzo chcę pokazać światu w pełni kim jestem. Zaczęłam bardzo intensywnie pracować nad sobą I odkryłam rzeczy, których o sobie nie wiedziałam. Odkryłam na nowo swoją kobiecość, swój wewnętrzny instynkt. Dzikość i stanowczość. Swój zew. To wołanie do powrotu. Do powrotu do siebie — zadbania o siebie i swoje granice. Czym dla mnie jest Z E W ? to podążanie swoją drogą, posiadanie swojego wewnętrznego kompasu, brak zgody na naruszanie wyznaczonych przeze mnie granic — mówi Lanberry.

Do singla powstał klip, w której artystka nawiązuje do nowej jakości, którą obejmuje nie tylko jako wokalistka, ale także jako kobieta. W drapieżnym teledysku nie zabrakło nawiązań do symboliki ezoterycznej, a Lanberry prezentuje się w całkowicie nowej, odważnej odsłonie. A wszystko to zamknięte w jak zawsze genialnej, wpadającej w ucho aranżacji.

Utwór powstał we współpracy z producentem Oscarem Bellem w kultowym kompleksie Tilyeard Studios w Londynie.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK