Obserwuj w Google News

Krzysztof Krawczyk przeszedł operację: "Wymieniłem biodro na nowszy model"

Piotr Krajewski
2 min. czytania
11.12.2019 10:04
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Krawczyk przeszedł operację — informuje Super Express. Legendarny polski artysta miał kłopoty z chodzeniem i kilka tygodni temu musiał trafić na stół operacyjny.

Krzysztof Krawczyk przeszedł operację wymiany endoprotezy biodra
fot. Youtube screen

Krzysztof Krawczyk przeszedł operację

Krzysztof Krawczyk przeszedł operację. W ostatnich miesiącach 73-latek miał duże problemy z poruszaniem się.

Stan zdrowia legendarnego wokalisty był na tyle poważny, że lekarze zdecydowali się, iż artysta trafi na stół operacyjny. Jak informuje Super Express, jesienią Krzysztof Krawczyk poddał się operacji wymiany endoprotezy biodra. Podobno operację przeszedł już 14 lat temu.

Wymieniłem ostatnio biodro na nowszy model, ale przy dzisiejszej technice i sprawności naszych lekarzy był to zabieg kosmetyczny. Trudniejsze są ćwiczenia rehabilitacyjne, wymagają dużego samozaparcia. Ale wróciłem na scenę — Super Express czytuje słowa muzyka.

W rozmowie z Super Expressem żona Krzysztofa Krawczyka potwierdziła, że operacja zakończyła się pomyślnie i mąż powoli wraca do koncertowania.

Krzysztof czuje się już dobrze. Właśnie jesteśmy w drodze na koncert w Zabrzu. Gdyby były jakieś problemy, to z pewnością by nie wrócił na scenę — mówi Ewa Krawczyk dla Super Expressu.

Krzysztof Krawczyk występuje na scenie już od 55 lat. Początki jego kariery sięgają lat sześćdziesiątych, kiedy zaczął śpiewać razem z zespołem Trubadurzy. Niedługo później rozpoczął działalność solową.

W trakcie swojej kilkudziesięcioletniej kariery nagrał wiele albumów prezentujących brzmienia z różnych gatunków i stylów. Stworzył takie legendarne przeboje jak „Parostatek”, „Ostatni raz zatańczysz ze mną”, „Mój Przyjacielu”, „Bo Jesteś Ty” czy „Trudno tak”.

W zeszłym roku Krzysztof Krawczyk robił furorę w internecie ze swoją piosenką  „Lewandowski, gol dla Polski”, którą nagrał z myślą o tegorocznym mundialu. Utwór wywołał niemałe poruszenie w sieci, a klip obejrzano ponad milion razy w serwisie YouTube.

RadioZET.pl/PK