Obserwuj w Google News

Katy Perry znów jest brunetką? Fani zachwyceni nowymi zdjęciami piosenkarki [FOTO]

1 min. czytania
09.02.2021 14:11
Zareaguj Reakcja

Katy Perry wróciła do czarnych włosów? Słynąca niegdyś z takiej fryzury piosenkarka zaskoczyła internautów metamorfozą, którą pochwaliła się w mediach społecznościowych. Radość fanów nowej fryzury Katy Perry nie trwała jednak długo.

Katy Perry
fot. The Grosby Group/EAST NEWS

Katy Perry słynęła kiedyś z długich, czarnych włosów. Od kilku lat piosenkarka stawia konsekwentnie na krótką fryzurę w kolorze blond.

Najnowszy wpis wokalistki na Instagramie zszokował jej fanów. Katy Perry opublikowała zdjęcia, na których znów jest brunetką.

Zobacz także:  Katy Perry ma niebezpiecznego prześladowcę. Wydano nakaz aresztowania stalkera

Katy Perry znów jest brunetką? Fani zachwyceni nowymi zdjęciami piosenkarki

Katy Perry przeszła metamorfozę i znów ma ciemne włosy? Fani piosenkarki nie kryli zdziwienia, kiedy zobaczyli najnowsze zdjęcia 36-latki jako brunetki.

Wielu internautów sądziło, że wokalistka zdecydowała się wrócić do swojego słynnego wizerunku sprzed lat. Niestety, szybko okazało się, że jej nowa fryzura to tylko... peruka. Katy Perry opublikowała krótkie nagranie, na którym znów ma krótkie włosy i mówi żartobliwie do fanów: „Wszystko jest kłamstwem”.

Piosenkarka postawiła na krótką zmianę wizerunku w związku z promocją nowej edycji amerykańskiego „Idola”, gdzie występuje w roli jurorki. W poniedziałek Katy Perry, która niedawno została po raz pierwszy mamą, pojawiła się w ciemnych włosach w programie „Jimmy Kimmel Live”.

Zobacz także:  Katy Perry chciała popełnić samobójstwo. Dramatyczne wyznanie piosenkarki