Obserwuj w Google News

Fatalny wypadek na koncercie. Znana piosenkarka spadła ze schodów [WIDEO]

1 min. czytania
29.11.2021 12:05

Karol G miała wypadek podczas koncertu w Miami. W trakcie występu popularna kolumbijska piosenkarka spadła ze schodów. Bardzo niebezpieczny upadek uchwyciła kamera jednego z fanów.

Karol G
fot. Twitter screen

Karol G to jedna z najpopularniejszych kolumbijskich gwiazd. Tworząca muzykę reggaeton piosenkarka może pochwalić się wieloma hitami, współpracą z najpopularniejszymi artystami i ponad 40 milionami fanów na Instagramie.

30-letnia wokalistka przeżyła chwile grozy na niedawnym koncercie w Miami. Karol G zaliczyła fatalny upadek ze schodów. Wyglądało to bardzo niebezpiecznie.

Redakcja poleca

Karol G spadła ze schodów. Niebezpieczny wypadek piosenkarki na koncercie [WIDEO]

Wypadek Karol G na piątkowym koncercie w Miami mógł skończyć się tragicznie. Wokalistka, schodząc po schodach, potknęła się i spadła.

Towarzyszące jej tancerki natychmiast przerwały choreografię – jedna z nich szybko podbiegła do piosenkarki, aby sprawdzić, czy wszystko z nią w porządku. Przez moment Karol G nie podnosiła się z ziemi. W końcu wstała i pomimo ogromnego bólu, który najprawdopodobniej odczuwała, kontynuowała koncert.

Zobacz także:  Tragedia na koncercie. Dwie osoby nie żyją, jedna jest ranna

Połamały mi się wszystkie moje paznokcie. Chyba złamałam też kolano. Wszystko mnie boli – powiedziała niedługo później do publiczności.

Szczęśliwie wokalistce udało się dokończyć występ, więc wszystko wskazuje na to, że z jej kolanem nie jest tak źle.

Trzeba jednak przyznać, że nagranie z wypadku jest naprawdę przerażające.

Światowe gwiazdy muzyki, które mają polskie korzenie. Nie brakuje wielkich nazwisk [ZDJĘCIA]