Obserwuj w Google News

Kamil Bednarek z nowym singlem „Pull Up” w Radiu ZET. Piątkowa premiera i Q&A na Facebooku

2 min. czytania
22.04.2021 07:59
Zareaguj Reakcja

Kamil Bednarek powraca z nowym singlem „Pull Up”. Gorąca premiera piosenki na antenie Radia ZET odbędzie się już w piątek po godz. 10:00. Artysta będzie gościem programu „Siła Muzyki”. To jednak nie koniec atrakcji związanych z premierą „Pull Up”. Bednarek weźmie udział także w specjalnej sesji Q&A na naszym Facebooku, podczas której będziecie mogli zadawać mu pytania. Śledźcie profil Radia ZET już po 10:00!

Kamil Bednarek
fot. mat. prasowe

Kamil Bednarek powraca z kolejnym singlem zapowiadającym jego najnowszą płytę, która ukaże się już wkrótce. Już w piątek po godz. 10:00 słuchacze Radia ZET usłyszą piosenkę „Pull Up”.

Kamil Bednarek i nowy singiel „Pull Up”. Piątkowa premiera w Radiu ZET

Nowy singiel „Pull Up” Kamila Bednarka powstał we współpracy z Janem Smoczyńskim, który odpowiada także za kilka innych utworów artysty, m.in. „Bądź przy mnie”, „Momenty”, „Wojownik Światła”, „S.O.S.” czy „Prosto w twarz”.

Człowiek człowiekowi wilkiem, nienawiści mowa, zabija w nas empatię, rozejrzyj się dookoła – śpiewa wokalista w nowym utworze.

Bednarek w nowym singlu manifestuje szaleńczy pęd tego świata, a w nim ludzi niepotrafiących się zatrzymać i docenić tego, co w życiu ważne i potrzebne. „Pull Up” to ostatnia piosenka zapowiadająca najnowszą płytę Kamila, która ukaże się w najbliższych tygodniach. Artysta wkrótce ujawni datę premiery albumu.

Sesja Q&A z Kamilem Bednarkiem na Facebooku Radia ZET

W związku z premierą nowego singla „Pull Up” Kamil Bednarek chce spotkać się wirtualnie ze swoimi fanami i słuchaczami Radia ZET. Już w piątek po godz. 10:00 artysta weźmie udział w specjalnej sesji Q&A na naszym profilu na Facebooku, gdzie odpowie na pytania internautów.

RadioZET.pl/mat.prasowe