Obserwuj w Google News

Jonas Brothers w nowym singlu „What A Man Gotta Do”. Piątkowa premiera w Radiu ZET

Piotr Krajewski
1 min. czytania
17.01.2020 15:26

Jonas Brothers zaprezentowali nowy singiel „What A Man Gotta Do”. W oficjalnym teledysku do nowej piosenki pojawiają się partnerki wokalistów: Priyanka Chopra Jonas, Sophie Turner i Danielle Jonas.

Jonas Brothers What A Man Gotta Do nowy singiel teledysk wideo
fot. mat. prasowe

Jonas Brothers — What A Man Gotta Do. Nowy singiel

„What A Man Gotta Do” Jonas Brothers to pełen energii kawałek, w którym gitara akustyczna i perkusja zapewniają groove oraz mnóstwo energii. Od singla nie sposób się uwolnić.

„What a man gotta do to be totally locked up by you?” — pytają wokaliści w hooku.

Oficjalny klip do kawałka wyreżyserował Joseph Kahn. Jonas Brothers zaprosili do wideo swoje ukochane, a w teledysku możemy podziwiać nawiązania do takich filmowych klasyków jak „Grease”, „Nie mów nic” czy „Ryzykowny interes”.

Jonas Brothers premierowo wykonają nowy singiel na ceremonii Grammy, która odbędzie się 26 stycznia w Los Angeles. Zespół jest nominowany w kategorii Najlepszy występ popowego duetu/zespołu.„What A Man Gotta Do” to pierwszy premierowy materiał od wydania albumu „Happiness Begins”, który zadebiutował na szczycie Billboard Top 200 i zdobył status platyny w Stanach. Promujący kawałek singiel „Sucker” trafił na szczyt Billboard Hot 100. Równie wielkim hitem okazał się utwór „Only Human”. „Happiness Begins” ukazało się po 6-letniej przerwie, w której trakcie bracia Jonas zajęli się twórczością solową. W 2019 wokaliści otrzymali m.in. MTV VMA za Najlepszy teledysk popowy i dwie nagrody Teen Choice Awards – Artysta dekady oraz Najlepsza grupa na lato.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK