Obserwuj w Google News

Jaka to melodia: wpadka w programie? Pomylono tytułu piosenek Alizee

Piotr Krajewski
1 min. czytania
19.03.2020 13:09
Zareaguj Reakcja

Wpadka w „Jaka to melodia?”. Jak podaje Onet, w trakcie jednego z odcinków doszło do niemałej pomyłki. Jedna z uczestniczek otrzymała punkty, mimo że podała zły tytuł piosenki bardzo popularnej niegdyś wokalistki Alizee. Widzowie szybko wychwycili wpadkę w „Jaka to melodia?”.

Jaka to melodia wpadka w programie pomylono tytułu piosenek Alizee
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Wpadka w Jaka to melodia. Pomylony tytuły piosenek Alizee

W programie „Jaka to melodia?” doszło do wpadki — informuje Onet. Widzowie wychwycili błąd w trakcie jednego z ostatnich odcinków show TVP.

Uczestnicy mieli za zadanie odgadnąć tytuł piosenki francuskiej wokalistki  Alizee. Po zagraniu fragmentu jedna z uczestniczek nacisnęła przycisk i podała tytuł „J'en Ai Marre”. Odpowiedź została zaliczona i kobieta otrzymała punkty. Chwilę później na scenie „Jaka to melodia?” pojawiła się sama Alizee.

>> Pamiętasz Alizee? Tak dziś wygląda zapomniana gwiazda z Francji [ZDJĘCIA]

Po opublikowaniu w internecie występu Alizee pojawił się komentarz jednego z widzów, którzy zauważył wpadkę w „Jaka to melodia?”. Okazuje się, że uczestniczka podała błędną odpowiedź. Chodziło o inny wielki przebój Francuzki, czyli hit „J'ai pas vingt ans”.

Przed występem była pomyłka! Melodia to nie jest „J'en Ai Marre” tylko „J'ai pas vingt ans” — napisał zdziwiony internauta.

RadioZET.pl/onet.pl/PK