Obserwuj w Google News

Hologram Whitney Houston koncertuje po Europie. Internauci: "To przerażające" [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
06.03.2020 14:22
Zareaguj Reakcja

Od śmierci Whitney Houston minęło ponad 8 lat. Niedawno rozpoczęła się trasa koncertowa wykorzystująca hologram legendarnej artystki. W sieci pojawił się materiał wideo z jednego z koncertów. Fani Whitney Houston są zniesmaczeni i uważają, że rodzina wykorzystuje wizerunek piosenkarki, aby zarobić pieniądze.

Hologram Whitney Houston koncertuje po Europie internauci wściekli to przerażające wideo
fot. Youtube screen

Hologram Whitney Houston koncertuje po Europie. Internauci wściekli

Hologram Whitney Houston koncertuje obecnie po Europie. Sukces trasy koncertowej z komputerową podobizną legendarnej piosenki sprawił, że koncerty odbędą się wkrótce również w Stanach Zjednoczonych.

W internecie pojawił się materiał wideo przygotowany przez kanał Channel 4, który pokazuje, jak wygląda koncert z hologramem Whitney Houston. Wykorzystywanie w ten sposób wizerunku zmarłej wokalistki spotkało się z bardzo ostrą reakcją internautów. Pod nagraniem nie brakuje negatywnych komentarzy, w których fani nie kryją oburzenia całym pomysłem i krytykują rodzinę Amerykanki.

 

„Zrobią wszystko, aby zarobić na niej jeszcze więcej pieniędzy”, „Przerażające”, „Chciwa rodzina, wstydźcie się”, „Ten świat jest chory”, „Rodzina wciąż sprzedaje ją za pieniądze. Ci ludzie są czystym złem” — piszą internauci.

W trakcie koncertów z hologramem Whitney Houston nie brakuje największych przebojów z repertuaru wokalistki. Widzowie mają okazję usłyszeć mnóstwo hitów, m.in. „I Will Always Love You”, „I Have Nothing”, „I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me)” czy „How Will I Know”.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/onet.pl/PK