Obserwuj w Google News

Córka Eminema wyrosła na piękną kobietę. Tak dziś wygląda 23-letnia Hailie Jade Scott Mathers [FOTO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
08.10.2019 12:29
Zareaguj Reakcja

Hailie Jade Scott Mathers to córka Eminema, jednego z najsłynniejszych raperów w historii. Wiele osób pamięta ją z czasów dzieciństwa. Dziś córka Eminema już 23 lata i wyrosła na piękną kobietę. Obecnie Haile Scott jest gwiazdą Instagrama, gdzie chętnie publikuje swoje modowe stylizacje. Niektórzy internauci twierdzą, że jest bardzo podobna do Eminema.

Hailie Jade Scott Mathers córka Eminema wyrosła na piękną kobietę dziś ma 23 lata foto
fot. Instagram

Córka Eminema ma 23 lata. Tak dziś wygląda Hailie Jade Scott Mathers

Hailie Jade Scott Mathers, córka Eminema, zmieniła się nie do poznania. Na początku swojej kariery amerykański raper chętnie chwalił się swoją pociechą. Nie tylko pojawiał się z nią publicznie, ale również tworzył wiele utworów na jej temat.

Dziś córka Eminema jest już dorosła i ma 23 lata. Kobieta postanowiła wykorzystać media społecznościowe, aby rozwijać swoją karierę w branży modowej. Została szafiarką. Hailie Jade zdecydowała się jednak nie korzystać ze sławy ojca i stara się nie chwalić w internecie, że ma znanego tatę.

Trzeba przyznać, że 23-latka robi furorę na Instagramie. Jej oficjalne konto obserwuje ponad 1,7 miliona osób. Internauci zachwycają się urodą córki Eminema i zdjęciami jej modowych stylizacji. Wielu fanów twierdzi, że jest bardzo podobna do ojca. Widzicie podobieństwo?

Córka Eminema wyrosła na piękną kobietę. Tak dziś wygląda 23-letnia Hailie Jade Scott Mathers [FOTO]

RadioZET.pl/PK