Obserwuj w Google News

Guns N' Roses zagra w Polsce. Kiedy i gdzie odbędzie się koncert rockowej legendy?

2 min. czytania
06.04.2021 10:45
Zareaguj Reakcja

Guns N' Roses zagra w Polsce w 2022 roku. Legendarna rockowa formacja na czele z Axlem Rosem i Slashem powraca do naszego kraju. Sprawdź, gdzie odbędzie się koncert i jak zdobyć bilety na wydarzenie.

Guns N Roses
fot. I Zorstan/DYDPPA/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Guns N' Roses zagra koncert w Polsce w 2022 roku. Autorzy hitów takich jak "November Rain", "Welcome to the Jungle" czy "Paradise City" powracają do naszego kraju. Muzycy zapowiedzieli występ na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Guns N' Roses w Polsce w 2022 roku. Gdzie? Kiedy?

Wyjątkowy koncert zaplanowano na poniedziałek 20 czerwca 2022 roku. Legenda rocka wystąpi przed polską publicznością na PGE Narodowym w Warszawie. Obok Gunsów na scenie zobaczymy też zdobywcę nagrody Grammy, amerykańskiego artystę Gary'ego Clarka Juniora.

Redakcja poleca

Guns N' Roses na koncercie w Polsce. Bilety, ceny biletów

Przedsprzedaż biletów na koncert ruszy już 7 kwietnia 2021 roku. Wówczas dowiemy się również, ile trzeba będzie zapłacić za poszczególne wejściówki. 

  • Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpoczyna się w środę, 7 kwietnia o 10:00 i potrwa do piątku, 9 kwietnia do 9:00
  • Przedsprzedaż Ticketmaster rozpoczyna się w czwartek, 8 kwietnia o 10:00 i potrwa do piątku, 9 kwietnia do 10:00
  • Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w piątek, 9 kwietnia o 10:00

Zobacz też:  10 znanych utworów, o których nie wiedziałeś, że są coverami! [WIDEO]

Od czasu wydania debiutanckiego albumu „Appetite for Destruction” w 1987 roku, Guns N 'Roses stał się jednym z największych zespołów rockowych w historii. Następnie wydali ambitny podwójny album „Use Your Illusion 1 & 2” (1991), który znacząco podniósł popularność zespołu. Grupa to autorzy hitów takich jak „Welcome To The Jungle”, „Sweet Child o' Mine", "Paradise City", "Nightrain", "You Could Be Mine", "Patience", "Civil War", "Rocket Queen" i "November Rain".

Po reaktywacji w 2016 roku Guns N’ Roses wyprzedali wszystkie areny na całym świecie. Latem przyszłego roku ponownie odwiedzą Europę i powrócą także do Polski. 

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET