Obserwuj w Google News

Ewa Farna i Smolasty we wspólnym singlu. Nowa piosenka "Pełnia"

Piotr Krajewski
1 min. czytania
10.01.2020 12:44
Zareaguj Reakcja

Ewa Farna i Smolasty zaprezentowali wspólną piosenkę „Pełnia”. To pierwszy duet dwojga artystów, którzy na co dzień wykonują zupełnie inne gatunki muzyczne. 

Ewa Farna Smolasty Pełnia nowa piosenka
fot. Instagram screen

Ewa Farna i Smolasty w nowej piosence Pełnia

Ewa Farna i  Smolasty we wspólnym singlu. Do internetu trafiła nowa piosenka „Pełnia”, która jest efektem pierwszej współpracy tych dwojga artystów. Utwór zapowiada nowy album rapera. Jego premierę zaplanowano na 9 marca.

Jak zdradził sam Smolasty, od dłuższego czasu myślał o stworzeniu duetu z jedną z polskich wokalistek. Zaproponował współpracę Ewie Farnej, która mimo niedawnych narodzin swojego pierwszego dziecka, zdecydowała się skorzystać z zaproszenia.  

>> Ewa Farna pokazała zdjęcie z synkiem. Mały Artur towarzyszył jej na koncercie [FOTO]

„Pełnia” to podróż ku odnalezieniu samego siebie. Mój nowy album to zbiór pisanych po zmroku utworów, oddających chęć życia pełnią i czerpania z niego tego co najlepsze — mówi artysta.

Ewa Farna jest bardzo zadowolona z efektów współpracy ze Smolastym. W przeszłości wokalistka miała okazję już współpracować z innym polskim raperem. W 2017 roku nagrała singiel „Echo” z KaeNem.

Mega się cieszę, że Smolasty zaprosił mnie do współpracy, bo od razu wkręciłam się w ten numer. Na współpracę decyduję się zawsze dopiero na podstawie piosenki, konkretu, więc słysząc to, byłam podekscytowana, że Smolasty pomyślał akurat o matce na rodzicielskim. Mam nadzieje, że moim fanom wpadnie w ucho tak jak mi — ja nie mogę się jej pozbyć od tygodnia — mówi Ewa Farna.

 

RadioZET.pl/mat.prasowe,cgm.pl/PK