Obserwuj w Google News

Uczestnicy Eurowizji 2022 połączyli siły. Nagrali wspólny utwór "If You Were Alone"

1 min. czytania
04.07.2022 12:25

Eurowizja 2022 już dawno za nami, jednak okazuje się, że wydarzenie zaowocowało kreatywnymi znajomościami. Uczestnicy konkursu nagrali wspólny utwór.

WRS/Andromache
fot. AP/Associated Press/East News/ Cover Images/East News

Finał Eurowizji to miejsce, w którym na kilka dni spotyka się wiele kreatywnych umysłów, które żyją muzyką od lat. Nic więc dziwnego, że poza rywalizacją można zaobserwować między uczestnikami nić porozumienia, a nawet kiełkującą przyjaźń.

Eurowizja 2022. Uczestnicy nagrali wspólny utwór

Jak się okazuje, podczas Eurowizji 2022 muzyczna więź wytworzyła się między reprezentantem Rumunii oraz reprezentantką Cypru. Artyści połączyli siły i wykonali wspólnie utwór "If You Were Alone".

Redakcja poleca

Wokalista WRS oraz niemiecko-grecka piosenkarka Andromache, która w tym roku walczyła o wygraną Cypru w Eurowizji, stworzyli potencjalny hit lata.

WRS i Andromache nagrali utwór "If You Were Alone". Zostanie hitem lata?

Kompozycji nie brakuje pasji, tanecznej melodii i wpadającego w ucho rytmu, przy którym niejeden ze słuchaczy będzie chciał pobujać się w trakcie tegorocznego urlopu.

Artyści zaprezentowali utwór w jednym z programów telewizyjnych. Oficjalna premiera singla w idealnej jakości została zaplanowana na 8 lipca. O wydarzeniu poinformował WRS w swoich mediach społecznościowych.

Poniżej możecie zobaczyć i usłyszeć eurowizyjny duet.

Podczas Eurowizji 2022 WRS z piosenką "Llamame" zajął 18. miejsce w konkursie. Andromache z kawałkiem "Ela" nie dostała się do finału rywalizacji.