0
topscrollRun:
Obserwuj w Google News

Eurowizja 2021: Maneskin wygrał konkurs. Włochy najlepsze w Rotterdamie [RELACJA NA ŻYWO]

2 min. czytania
23.05.2021 00:25

Finał Eurowizji 2021 za nami. Zespół Maneskin z Włoch wygrał tegoroczny konkurs w Rotterdamie. W sobotnim finale nie zobaczyliśmy Polski, która odpadła w półfinale. Od godz. 21:00 na RadioZET.pl mogliście śledzić relację na żywo z finału Eurowizji 2021 w Rotterdamie.

Maneskin Eurowizja 2021 Włochy

Finał Eurowizji 2021 za nami. Wyniki i zwycięzcę konkursu poznaliśmy w nocy z soboty na niedzielę. Relacja na żywo online z finału Eurowizji 2021 była dostępna na RadioZET.pl.

Redakcja poleca

Eurowizja 2021: finał. RELACJA NA ŻYWO i WYNIKI [SOBOTA, 22.05]

Finał Eurowizji 2021 rozpoczął się o godz. 21:00. Wystąpiło w nim łącznie 26 państw, w tym kilku faworytów do zwycięstwa, m.in. Włochy, Francja, Malta, Ukraina czy Szwajcaria. Po raz trzeci z rzędu w finale Eurowizji 2021 nie pojawiła się Polska – reprezentant Polski, Rafał Brzozowski odpadł w drugim półfinale, który odbył się w czwartek.

Eurowizja 2021: Maneskin z Włoch głównym faworytem. Zespół rockowy wygra konkurs?

Kto wystąpił w finale Eurowizji 2021? Oto lista wszystkich państw w kolejności alfabetycznej: Albania, Azerbejdżan, Belgia, Bułgaria, Cypr, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Islandia, Izrael, Litwa, Malta, Mołdawia, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Rosja, San Marino, Serbia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, Wielka Brytania i Włochy. O tym, kto wygra Eurowizję 2021, dowiecie się z relacji na żywo na RadioZET.pl.

Eurowizja 2021: kolejność występów w finale. Kto i kiedy wystąpi? [FINALIŚCI, LISTA PAŃSTW]

Punktualnie o godz. 21:00 rozpoczęliśmy na RadioZET.pl relację na żywo. Po północy poznaliśmy wyniki finału Eurowizji 2021. W tym artykule minuta po minucie mogliście śledzić zmagania wszystkich reprezentantów i poznacie zwycięzcę konkursu w Rotterdamie.