Obserwuj w Google News

Ed Sheeran odwiedził księcia Harry'ego. Spotkali się w ważnej sprawie [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
10.10.2019 15:32

Ed Sheeran odwiedził księcia Harry’ego w jego domu. W internecie pojawiło się nagranie wideo ze spotkania dwóch najsłynniejszych rudowłosych Brytyjczyków. Okazuje się, że Ed Sheeran i książę Harry spotkali się w związku ze Światowym Dniem Zdrowia Psychicznego.

Ed Sheeran odwiedził księcia Harryego w jego domu spotkali się w ważnej sprawie wideo
fot. Instagram screen

Ed Sheeran i książę Harry spotkali się. Jest nagranie

Książę Harry opublikował nagranie z Edem Sheeranem, który odwiedził go w jego rezydencji. Najsłynniejsi rudowłosi Brytyjczycy słyną z tego, że z ogromną przyjemnością angażują się w różne akcje charytatywne.

Szybko okazało się, że spotkanie Eda Sheerana i księcia Harry’ego odbyło się w bardzo ważnym celu. Para spotkała się w związku ze Światowym Dniem Zdrowia Psychicznego, który obchodzimy 10 października. Wspólnymi siłami chcą nagłośnić problem i zwrócić uwagę jak największej zwrócić uwagę jak największej liczby osób.

>>  Depresja maskowana. Gdy uśmiech staje się zwykłym grymasem 

Drodzy, mamy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Wyciągnijcie rękę. Upewnijcie się, czy Wasi przyjaciele, osoby z waszego otoczenia lub nieznajomi nie cierpią w ciszy. Jesteśmy w tym razem — powiedział książę Harry.

>>  Ed Sheeran odwiedził Polskę w tajemnicy. Przyjechał na wakacje [ZDJĘCIA]

Ed Sheeran i książę Harry zachęcają wszystkie osoby zmagające się z problemami psychicznymi, aby sięgały o pomoc w trudnych chwilach: „Nie musisz cierpieć w ciszy — podziel się tym, co czujesz, zapytaj, jak się czują inni i wysłuchaj ich odpowiedzi. Bądź gotów poprosić o pomoc, kiedy jej potrzebujesz i wiedz, że wszyscy jesteśmy razem”.

W opisie opublikowanego na Instagramie nagrania pojawiła się długa lista organizacji, które działają na rzecz osób potrzebujących pomocy psychogologicznej.

>>  William i Harry przeznaczyli 3 mln funtów na pomoc osobom w kryzysie psychicznym

RadioZET.pl/PK