Obserwuj w Google News

Daria Zawiałow i Dawid Podsiadło wydają wspólny singiel. Wiemy, kiedy premiera "Za krótki sen"

2 min. czytania
07.04.2021 12:15
Zareaguj Reakcja

Daria Zawiałow i Dawid Podsiadło nagrali wspólny singiel „Za krótki sen”. O duecie artystów spekulowało się już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz pojawiła się oficjalna zapowiedź piosenki. Kiedy usłyszymy „Za krótki sen”? Zawiałow zdradziła datę premiery singla z Dawidem Podsiadło.

Daria Zawiałow Dawid Podsiadło
fot. mat. prasowe / Piotr Porębski / Jacek Kołodziejski

Daria Zawiałow przygotowuje się do wydania nowej płyty. Jej pierwszą zapowiedzią był singiel „Kaonashi”, na który nadal możecie głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

Piosenkarka zdecydowała, że pora na kolejny utwór promujący nowy album. Drugim singlem będzie piosenka „Za krótki sen”, duet Darii Zawiałow i Dawida Podsiadło. Kiedy premiera utworu?

Zobacz także:  ZET na Punkcie Muzyki: Daria Zawiałow wydała nowy singiel "Kaonashi"

Daria Zawiałow i Dawid Podsiadło – „Za krótki sen”. Kiedy premiera ich singla?

Daria Zawiałow ujawniła, że singiel „Za krótki sen” z Dawidem Podsiadło ukaże się już 8 kwietnia. Piosenka będzie drugim singlem, po hicie „Kaonashi”, zapowiadającym trzecią płytę wokalistki. Piosenkarka pochwaliła się w mediach społecznościowych oficjalną okładką singla inspirowaną japońską mangą.

Warto dodać, że polscy słuchacze marzyli o współpracy Darii Zawiałow i Dawida Podsiadło już od kilku lat. Wielu fanów prosiło artystów o nagranie duetu po ich wspólnym występie na koncercie w Warszawie pod koniec 2019 roku. Na scenie w Stodole zaśpiewali dwa utwory, w tym wielki przebój „Małomiasteczkowy”.

Daria Zawiałow wydaje nową płytę. Kiedy premiera albumu?

Daria Zawiałow zdradza coraz więcej szczegółów na temat swojej nowej płyty. Kilka dni temu podzieliła się z fanami tajemniczą animacją, w której ukryte są zagadki odnośnie albumu.

- W tej animacji są 4 zagadki, które będą ujawniane na przestrzeni kolejnych... dwóch miesięcy! Nooo chyba, że będziecie pierwsi i sami je odkryjecie. Czekam na to hehe. Powodzenia! - napisała artystka.

Internauci natychmiast zaczęli rozszyfrowywać krótkie nagranie. Spekuluje się, że nowa płyta Darii Zawiałow ukaże się najprawdopodobniej w maju lub czerwcu. Piosenkarka nie ujawniła na ten moment oficjalnej daty premiery albumu.